Ryki: Ponad kilogram marihuany w aucie 26-latka

Policjanci z Ryk i Lublina zatrzymali 26-latka, który przewoził w pojeździe ponad kilogram marihuany. Mężczyzna trafił do aresztu na trzy miesiące.

Do zatrzymania doszło w miniony wtorek około godziny 9 w Rykach.

– Funkcjonariusze CBŚP z Lublinia wraz z policjantami w Ryk zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volvo. Policjanci podejrzewali, że może przewozić środki odurzające. Okazało się, że za kierownicą siedział 26-letni mieszkaniec powiatu puławskiego. Podejrzenia policjantów okazały się słuszne. Mężczyzna posiadał ukryty w pojeździe worek z suszem roślinnym o wadze ponad kilograma – informuje kom. Jacek Wójcik z ryckiej Policji.

Przeprowadzone badanie narkotesterem wykazało, że w worku znajdowała się marihuana. Policjanci zatrzymali mężczyznę.

– W miejscu jego zamieszkania także ujawniono narkotyki. Na podstawie zgromadzonego przez Policję materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Rykach zastosował wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – dodaje kom. Jacek Wójcik.

26-latkowi grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

2017-04-14 08:26:52
(fot. Policja Ryki)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Sami z siebie podejrzewali, ktoś go podj…Ł i tyle w temacie. Gdyby były zalegalizować to nie byłoby takich akcji. A i prawdziwe „mafię” nie wzbogaciły by się.

  • Jak myślisz, jeśli potrafisz (w co wątpię) kto go wsypał? Zapewne ten, co mu maryśka na umysł nie szkodzi. Po komentarzach, można was rozpoznać ćpuny.

   • jaranie to nie ćpanie !

    • Wprowadzanie się w stan odmiennej świadomości, więc jeden wój czy jarasz, łykasz czy dajesz w żyłę. Normalne raczej to nie jest i dużej mierze wynika z przyczyn psychicznych, zwłaszcza z niskiej wartości samooceny i dużej chęci akceptacji u innych.

     • Gdzie się tak wyuczyles Pocztaj trochę to może się dowiesz więcej o tej roslinie Myślenie nie boli I nie zaśmiecaj internetu

  • Nie byłoby tak smutno na drogach? O, patrz jak ten facet nakrył się nogami. ha, ha, ha. Zobacz, jaki wzorek na szybie wymalował, Picasso normalnie, ha, ha, ha.

 2. Dyrdymałko prasowy

  Pedeiksie – ty zobacz co sie dzieje po legalnie i wszechobecnym alkoholu, naprawdę chciałbyś do tego dodać legalnych ćpunów?
  To już rozsądniej byłoby dać pozwolenia na legalnie i powszechnie posiadaną broń palną.
  Społeczeństwo byłoby może mniejsze, ale umysłowo zdrowsze bo durnie by się sami wybili.

  • Nie palę ale chyba bym wolał zdelegalizować alkohol na rzecz marihuany. Jeszcze nie widziałem agresywnych ludzi po samej marihuanie.

   • Calineczka na bis

    Nie chodzi o agresję po maryśce, chciałbyś mieć możliwość wyboru być rozjechanym przez ćpuna, czy alkoholika?

    • Nie słyszałem jeszcze o tym żeby ktoś rozjechał kogoś po maryśce, po alkoholu natomiast, co chwilę. Ludzie zjarani chyba wiedzą że nie dadzą rady pojechać na fazie.

     • Jak nie słyszałeś, to zgłoś się do laryngologa. Może ze słuchem coś nie tak. Zdaje się, że również wybiórczo czytasz lub świadomie pomijasz niewygodne dla siebie fakty.

  • Dyrdymało, ćpunem to była […] jak cie na świat [..], ksiądz po mszy głupot nagadał gdy mu [..] i teraz [..] takie głupoty udając mądrego, przez takich pustaków i takie poglądy nasz kraj dalej tkwi w średniowieczu.

   • Cichobiorek cichodajek

    Już sobie wyobrażam co byś napisał, albo uczynił, gdybyś mógł się najarać do woli, rzekomo nieszkodliwą marychą, jak ty ledwo popróbowałeś i wali ci w dekiel.

   • Ty to musi jakiś mocarz lub rycerz jesteś. Zakuty, z jarany marychą łeb i tyle w temacie. Prędzej tobie do średniowiecza niż innym.

   • Słownictwo również rynsztokowe więc komu bliżej do średniowiecza.

 3. Seth- chyba przesadziłeś, trochę szacunku.

 4. Nie mogli chłopaka zatrzymać we wtorek po świętach?

 5. tylu na jednego.Ktoś dopisał się do wyniku.

 6. 10 lat. [..]……….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu