690 680 960

Zderzenie cysterny z pojazdem osobowym na trasie Piaski – Krasnystaw (zdjęcia) AKTUALIZACJA

W piątek rano na drodze krajowej nr 17 doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z osobowym. Występują utrudnienia z przejazdem, jeden pas jest zablokowany.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 10 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Fajsławice w powiecie krasnostawskim, na trasie Piaski – Krasnystaw. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w zdarzeniu udział brała cysterna oraz pojazd osobowy. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. W rejonie zderzenia pojazdów zablokowany jest jeden pas ruchu, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 11:30.

AKTUALIZACJA

Jak ustalili policjanci, 48-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego, kierujący samochodem marki Opel nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Man jadącym z naprzeciwka. Ciężarówką jechał 35-letni obywatel Białorusi. Obaj kierujący byli trzeźwi. Na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń w wyniku zderzenia pojazdów.

(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas