Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie citroena z toyotą w Lublinie. Są duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Duże utrudnienia napotkają kierowcy na ul. Poligonowej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa auta. Ruch w kierunku centrum jest całkowicie zablokowany. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 15:40 na ul. Poligonowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Relaksową zderzyły się dwa samochody osobowe: citroen i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca citroenem kobieta wyjeżdżała z ul. Relaksowej. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na toyoie, której kierowca poruszał się ul. Poligonową w kierunku ul. Ducha. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Pasażerkę toyoty i kobietę z citroena przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudnienia w ruchu. Całkowicie zablokowany jest przejazd ul. Poligonową w stronę centrum. W kierunku obwodnicy dostępny jest tylko jeden pas jezdni.

(fot. lublin112, nadesłane – Adrian, Klaudia)

12 komentarzy

 1. Jak widać niektórym nie potrzeba alkoholu do usrania ruchu w połowie miasta…

 2. Tam jest bardzo niebezpieczne, źle wyprofilowane skrzyżowanie. Brakuje oddzielnego pasa do skrętu w lewo i prawo z relaksowej w poligonowa, na obok jest przejście dla pieszych, a ulica poligonową grzeją jak poza terenem zabudowanym. Światła powinny być natychmiast zamontowane. Dodatkowo debile parkują na relaksowej jak chcą i gdzie chcą, przez co wymuszają ruch wahadłowy, a na samej relaksowej co chwila dochodzi do kolizji i wymuszania pierwszeństwa. Generalnie ratusz ma to w ****… Mieszkańcy wielokrotnie apelowali do ratusza o rozwiązanie tej patowej i niebezpiecznej dla mieszkańców sytuacji.

  • zgadzam się

   skrzyżowanie jest niebezpieczne, kierowcy jadący od strony obwodnicy grzeją nie rzadko 100 km/h
   ulica Relaksowa jest jednym wielkim parkingiem, co też ma ogromny wpływ bezpieczeństwo.

 3. Na tym przejściu, kierowca, którego oślepiało słońce w plecy spowodował wypadek śmiertelny z 12-latką. Minęło już kilka miesięcy, czy znany jest finał sprawy? Rok czy aż dwa lata w zawieszeniu?

 4. samochodu nie zauważy a niby motocykl ma zauważyć ?

 5. Mnie dawno temu uczono , że do myślenia potrzebny jest rozum – czyli to co każdy powinien mieć w głowie. Dziś rozum zastępują smartfony i …. chcica między nogami Skutki takiego ” myślenia” są porażające.!!!

 6. Poligonowa? Czy możę Bohaterów Wwrześnia? Chyba jednak to drugie. Poligonowa to obecnie ta mala droga z kostki brukowej, która jest równoległa do tej większej.

 7. Cały czas powtarzam: kobiety do pralek, żelazek, odkurzaczy no ewentualnie do rowerów. Jak najdalej od samochodów. Apeluję.

 8. A na przejsici se tak.mozna przyjeżdżać????

 9. Zrelaksowana jechała?

Wiadomości z info112