Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie citroena z mitsubishi na prostej drodze. Kierowca jednego z aut nie zachował ostrożności (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, jaki miał miejsce na drodze serwisowej biegnącej wzdłuż trasy S12/17. Kierowca citroena wjechał w jadące przed nim mitsubishi.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu w Kalinówce w powiecie lubelskim. Na drodze serwisowej biegnącej wzdłuż trasy S12/17 Lublin – Piaski zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż pożarna z Lublina i Wilczopola.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę Lublina. W pewnym momencie kierowca citroena wjechał w jadące przed nim mitsubishi.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Funkcjonariusze drogówki ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.


(fot. lublin112, nadesłane)

3 komentarze

 1. tak się kończy hamska jazda na zderzaku i poganianie. Co za bencwał miał problem żeby wyprzedzić auto. Jedni jeżdzą zgodnie z przepisami i co wam do tego. Nie chcesz to wyprzedzaj.
  Kara za taką jazdę powinna zaczynać się od 10 tys zł. Będzie odstraszała właścicieli starych aut. Dla kierowców nowszych, lepszych lub aut z większą pojemnością silnika. Kara powinna być uzależniona właśnie od wartości pojazdu lub dochodów kierowcy. Tak żeby była stosowana zamiennie, żeby właścieciel kilku spółej nie mógł się wymiksować że niby bezrobotny jest a auto ma od bezdomnego.
  Sama kara to jest jedynie prewencja. Jak tego nie wprowadzimy do dalej będą ginąć ludzie na drogach!
  Ale to trzeba mieć jaja ze stali, a nasi politycy ich nie mają…

 2. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Jechał szybko prawym pasem zapewne i widział przed sobą auto w deszczu wolniej jadące i zamiast dać lewy kierunkowskaz i sprytnie wyprzedzić,to oczekiwał, że ten przed nim widzi go w lusterkach i się wystraszy i doda gazu

 3. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Czasem jednak warto patrzeć w wewnętrzne lusterko i gdy widzimy z tyłu , że na obu pasach ścigają się pojazdy ,to lepiej trzeba zacząć uciekać prawym pasem ,bo ten z tyłu jadący prawym pasem równo z samochodem na lewym pasie , może nie wyhamować,bo ma inne zajęcie

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport