Zderzenie ciężarówki z sarną na obwodnicy Lublina

W poniedziałek rano na obwodnicy Lublina doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z sarną. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na drodze S12 w miejscowości Marysin, na odcinku obwodnicy pomiędzy węzłami Lublin Czechów a Lublin Rudnik.

Jak informują służby drogowe, pojazd ciężarowy zderzył się tam z sarną. Obecnie częściowo zablokowany jest prawy pas ruchu w kierunku Chełma.

Ruch w rejonie kolizji odbywa się pozostałymi dwoma pasami ruchu. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 9:30. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

5 komentarzy

  1. Źołnierz z " bazuką"

    I dobrze , źe z cięźarowym , bynajmniej nie ulokował się na siedzeniu za przednią szybą.

  2. Tylko patrzeć jak postawią ekrany

  3. Do redakcji
    Marysin jest na „wysokości” węzła Czechów, ale bliżej w stronę Warszawy, więc chyba pomiędzy węzłami Sławinek, a Czechów-Poligonowa, a węzeł Rudnik to w drugą stronę. Pozdrawiam

  4. Gdyby to zdarzenie było z osobówką, lub motocyklem, to część znawców od razu by mówiła, że pewnie zapierniczał jak wściekły i jakby jechał z dozwoloną, to by nie było sprawy.

  5. I nawet na obwodnicę ta plaga wylazła ? Już dawno powinni to dzikie nikomu nie potrzebne talatajstwo wystrzelać ,tylko choroby roznosi i powoduje wypadki ,pozytku z tego nie ma żadnego

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew