690 680 960

Zderzenie ciężarówki z sarną na obwodnicy Lublina

W poniedziałek rano na obwodnicy Lublina doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z sarną. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na drodze S12 w miejscowości Marysin, na odcinku obwodnicy pomiędzy węzłami Lublin Czechów a Lublin Rudnik.

Jak informują służby drogowe, pojazd ciężarowy zderzył się tam z sarną. Obecnie częściowo zablokowany jest prawy pas ruchu w kierunku Chełma.

Ruch w rejonie kolizji odbywa się pozostałymi dwoma pasami ruchu. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 9:30. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

 1. Źołnierz z " bazuką"

  I dobrze , źe z cięźarowym , bynajmniej nie ulokował się na siedzeniu za przednią szybą.

 2. Tylko patrzeć jak postawią ekrany

 3. Do redakcji
  Marysin jest na „wysokości” węzła Czechów, ale bliżej w stronę Warszawy, więc chyba pomiędzy węzłami Sławinek, a Czechów-Poligonowa, a węzeł Rudnik to w drugą stronę. Pozdrawiam

 4. Gdyby to zdarzenie było z osobówką, lub motocyklem, to część znawców od razu by mówiła, że pewnie zapierniczał jak wściekły i jakby jechał z dozwoloną, to by nie było sprawy.

 5. I nawet na obwodnicę ta plaga wylazła ? Już dawno powinni to dzikie nikomu nie potrzebne talatajstwo wystrzelać ,tylko choroby roznosi i powoduje wypadki ,pozytku z tego nie ma żadnego

Kursy walut

 • USD 4.2934zł -0.25%
 • GBP 5.3107zł -0.13%
 • EUR 4.6755zł -0.1%
 • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas