Zderzenie ciężarówki z osobówką na skrzyżowaniu w Krasieninie. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W piątek rano na skrzyżowaniu dwóch dróg wojewódzkich w Krasieninie doszło do zderzenia ciężarówki z osobówką. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek o godzinie 10:55 w miejscowości Krasienin w powiecie lubelskim. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 809, na odcinku Lublin – Przytoczno, z drogą wojewódzka nr 828 (Niemce – Garbów), zderzyły się dwa pojazdy – osobowy z ciężarowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespól ratownictwa medycznego oraz policja. Jak ustalili policjanci, mężczyzna kierujący volvo jechał od strony Lublina. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znak STOP, w wyniku czego wymusił pierwszeństwo przejazdu na ciężarowym DAF-ie, którego kierowca poruszał się w kierunku Garbowa. Kierujący ciężarówką usiłował uniknąć zderzenia i skręcił w prawą stronę, w wyniku tego pojazd uderzył w słup.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobieta w ciąży podróżującą volvo przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudniania w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. miśkowicze i złodzieje cała polska z was......

  Aż solary się posypały.Stop to nie ściana i nie ma potrzeby się zatrzymywać,tracić cenne sekundy.Przecież czas to pieniądz.

 2. Tylko pogratulować kierowcy volvo, wiezie kobietę w ciąży i ładuje się pod ciężarówkę. Chyba przecenił swoje umiejętności lub możliwości samochodu.

 3. Kierującym pojazdami uprzywilejowanymi przypomina się, że do ruchu oraz do postoju pojazdów w obszarze zabudowanym służy jezdnia a nie chodnik czy trawnik.
  Ale nawet gdyby istniał zakaz parkowania w danym miejscu (np zabraniający parkowania zbyt blisko PdP czy skrzyżowania) to pojazdów uprzywilejowanych biorących udział w akcji on nawet nie dotyczy.
  Głupie zachowania wśród kierowców powielają się lawinowo. Bardzo często jeden zaparkuje nieprawidłowo, a pozostali się do niego dostosowują. Szkoda, że dobre wzorce postępowania tak się nie powielają.

  • Zapomniałem, że żyjemy w państwie teoretycznym i, że nawet jeżeli jest coś jasno określone przepisami, to polski kierowca (nawet kierujący pojazdem uprzywilejowanym) wie lepiej jak należy jeździć czy parkować.
   Wygląda na to , że nawet sami policjanci zdają sobie sprawę z tego jak są przestrzegane przepisy, których przestrzegania sami pilnują i żadna cudowna biała tabliczka z narysowanymi domkami nie sprawi, że polski kierowca będzie jechał 50km/h przez obszar zabudowany.

   • miśkowicze i złodzieje cała polska z was......

    Głupich nie sieją,głupi się rodzą dzięki głupiemu tatusiowi który za długo fajfusa przytrzymał a później po kilkanaście komentów pod jednym artykułem.A co ciekawe to głąb pisze i sam sobie odpowiada.

  • Franio nie bądź taki do przodu, bo ci tyłu zabraknie. Tak próbujesz zabłysnąć wiedzą o przepisach i czepiasz się kierowców a nie wiesz, że to dowódca decyduje gdzie jest parkowany samochód (na pewno w straży).

 4. franiu ty de.bilu skończ już pieprzyć głupoty

 5. Szkoda,że kierowca ciężarówki wykonał ten manewr i rozbił samochód!!!
  Ślepemu baranowi z osobówki zabrać prawo jazdy dożywotnio i wielka szkoda,że ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy ciężarówki.

 6. Jak zwykle pusty Franio znawca i specjalista od wszystkiego!!!! Fachowiec w kazdym calu!!!!

  • Ongiś taki koleś zwany był ,,wioskowym głupkiem,, , nazwa może niedzisiejsza, ale jakże trafna w tym przypadku.

 7. Tam się nie da nie zauważyć, że zbliżamy się do skrzyżowania z drogą z pierwszeństwem. Można jedynie świadomie to olać. Delikwent wiezie kobietę w ciąży i pakuje się pod ciężarówkę jadącą od strony pasażera. Szacunek dla kierowcy pojazdu ciężarowego, bo z tego volvo mógł zostać naleśnik.

 8. Nie wypowiadajcie się jeżeli nie byliście osobami, które brały udział w zdarzeniu. Łatwo siedzieć za ekranem i komentować, co ślina na język przyniesie. Zajmijcie się swoim życiem i własnymi problemami. Ale jak to każdy polak woli zająć się kogoś życiem i swoim. Pozdrawiam ludzi, którzy lubią tracić czas na pisanie idiotycznych komentarzy 🙂

  • ” jeżeli nie byliście osobami, które brały udział w zdarzeniu”
   Widzisz, problem w tym ze przez wydawanie uprawnień takim a nie innym jednostkom KAŻDY może jutro,albo w przyszłym tygodniu być niezamierzonym „uczestnikiem” takiego zdarzenia, albo oglądać pogrzeb bliskiej osoby przez takich uczestników. Dlatego nie rób głupot jak nie chcesz żeby ludzie komentowali-każdy ma prawo do opinii i każdy ma prawo obawiać się o życie swoje i najbliższych w obliczu tego typu „uczestników” którzy nigdy nie powinni mieć prawa jazdy.

   • Czyżby pani ciężarna broni pana kierownika? Nie radzę siadać z nim ponownie do samochodu jak już go wyremontuje. Przynajmniej do czasu urodzenia potomka …

 9. W jednym Franio ma rację. Policjanci mogli zaparkować kilka metrów dalej – na parkingu

 10. kierowca ciężarówki się nie popisał bo dokonał większych zniszczeń w swoim pojeździe, uszkodził infrastrukturę drogową, wyłudzi większe odszkodowanie z OC osobówki i pytanie po co wykonał taki manewr? po co omija przeszkodę? mniejsze zło to trzymać się swojego pasa!

 11. Kurła – jeszcze jak by od strony remizy jechał, to bym zrozumiał, bo tak czasami poparkują pod gieesem, że nic nie widać w lewo… ale on jechał z drugiej strony.

 12. Widzę, że tu stali bywalcy, którzy tylko czekają na nowy post aby skomentować i zbesztać, bo w swoim życiu przecież nie popełnili żadnego błędu. Nie wiecie co się stanie dziś jutro czy za parę dni,a więc pilnujcie swojego nosa, bo trzymacie go za wysoko.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9016zł 0.47%
  • GBP 4.9802zł 0.68%
  • EUR 4.5477zł 0.45%
  • CHF 4.2095zł 0.23%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki