690 680 960

Zderzenie ciężarówki z osobówką na skrzyżowaniu w Krasieninie. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W piątek rano na skrzyżowaniu dwóch dróg wojewódzkich w Krasieninie doszło do zderzenia ciężarówki z osobówką. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek o godzinie 10:55 w miejscowości Krasienin w powiecie lubelskim. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 809, na odcinku Lublin – Przytoczno, z drogą wojewódzka nr 828 (Niemce – Garbów), zderzyły się dwa pojazdy – osobowy z ciężarowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespól ratownictwa medycznego oraz policja. Jak ustalili policjanci, mężczyzna kierujący volvo jechał od strony Lublina. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znak STOP, w wyniku czego wymusił pierwszeństwo przejazdu na ciężarowym DAF-ie, którego kierowca poruszał się w kierunku Garbowa. Kierujący ciężarówką usiłował uniknąć zderzenia i skręcił w prawą stronę, w wyniku tego pojazd uderzył w słup.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobieta w ciąży podróżującą volvo przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudniania w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

  1. Kurła – jeszcze jak by od strony remizy jechał, to bym zrozumiał, bo tak czasami poparkują pod gieesem, że nic nie widać w lewo… ale on jechał z drugiej strony.

  2. Widzę, że tu stali bywalcy, którzy tylko czekają na nowy post aby skomentować i zbesztać, bo w swoim życiu przecież nie popełnili żadnego błędu. Nie wiecie co się stanie dziś jutro czy za parę dni,a więc pilnujcie swojego nosa, bo trzymacie go za wysoko.

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej