Zderzenie ciężarówki z autem osobowym. Droga Lublin – Opole Lubelskie całkowicie zablokowana

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga Lublin – Opole Lubelskie. Wprowadzono objazdy przez Chodel.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 13:40 w Chodlu. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 747 z ul. Piłsudskiego czyli drogą prowadzącą w kierunku Poniatowej zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak nas poinformowano, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym mężczyzna wyjeżdżając z ul. Piłsudskiego zignorował znak stop i doprowadził do zderzenia z jadącym drogą wojewódzką samochodem osobowym.

Na miejscu cały czas trwa akcja służb ratunkowych. Policjanci ustalają zaś szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana. Objazdy wyznaczono przez centrum Chodla, ulicami Partyzatów, Mostową i Opolską.


(fot. nadesłane – Krzysiek, Paulina – DZIĘKUJEMY!)

18 komentarzy

 1. zdenerwowoana osoba

  W prawie w każdym miesiącu jest na tym skrzyżowaniu śmiertelny wypadek, regularne stłuczki są tu codziennością. Czy ktoś może pomyślałby nad przebudową tego SKRZYŻOWANIA, przecież to nie jest trudne żeby zauważyć że coś tu jest nie tak. Dlaczego nikt nie pomyśli o tym żeby coś zmienić, ile jeśli osób musi zginąć, żeby coś zmienić ???

  • Co w tym skrzyżowaniu jest takiego skomplikowanego, że kierowcy sobie z nim nie radzą i nie potrafią bezpiecznie przejechać?

   • Zgadzam się, co niby jest jest takiego skomplikowanego w tym skrzyżowaniu? Kierowcy ewidentnie nie patrzą na znak STOP, który jest bardzo dobrze widoczny. Naprawdę, jest to proste skrzyżowanie, ale najwidoczniej co niektórzy powinni jeszcze raz udać się na kurs jazdy.

    • latająca na miotle

     Policyjny patrol może tam robić krótkie ale kosztowne praktyczne instruktaże dla nieuków.

  • Skoro co chwilę są wypadki to chyba coś w tym skrzyżowaniu jest. Jeden się zapomni, drugi jechał tedy ostatnio 3 lata temu, inny się zamysli. Zresztą nie ważne skoro są wypadki. Najprościej i najbezpieczniej byłoby zrobić rondo

  • W każdym miesiącu śmiertelny wypadek??? To ciekawe ale chyba ci się coś pomyliło bo śmiertelny wypadek był tam tylko jeden.

 2. Kretyn z ciężarówki posiedzi trochę w pierdlu to nauczy się respektować znaki drogowe.I tacy debile nazywaję siebie zawodowymi kierowcami.

 3. Czy wypadek był śmiertelny?

 4. Czy były ofiary śmiertelne?

 5. Jakby było to bmw :
  ” Zderzenie ciężarówki z BMW. Droga Lublin – Opole Lubelskie całkowicie zablokowana ”
  Pozdrawiam redaktorów.

  • Jakaś obsesja na pewnym punkcie? Jakby w momencie publikacji materiału znana była marka obu pojazdów, z pewnością tego typu informacje by się pojawiły.

  • No właśnie, najważniejsze by jak najszybciej informacja dotarła do kierowców by wiedzieli o utrudnieniach na drodze. Nie wszyscy są ciekawi co się stało tylko czy można na czas dojechać do celu bo to akurat jest ważniejsze. A o szczegółach można napisać później. Pozdrawiam redakcję.

 6. Bo to wieśniaki dla nich 2+2 to już jest drapanie się po głowie

 7. kolejny pacan co nie reaguje na znak STOP.
  a skrzyżowanie proste jak drut z dobrą widocznością.

 8. Pechowe skrzyżowanie nic więcej… Nie potrzeba remontów świateł itp widoczność rewelacyjna oznakowanie prawidłowe. Wystarczy przestrzegać przepisów… Tu apel do jadących 747 na tym skrzyżowaniu jest 70km dopuszczone. Dajmy szansę wyjeżdżającym bądź skręcającym, którzy myślą że jedziesz przepisowo a nie np 120 bo długa prosta i asfalt suchy.

 9. Pomyślmy tam o światłach …. I po problemie

 10. rodowity chodlok

  To się spisał zawodowy zawodowiec!!!Zabrać kwity,wysłać do okulisty jak ślepy,a potem dopiero dopuścić do egzaminu ze szczególnym naciskiem na znajomośc znaków drogowych.
  Michał co ty pie……,jakie pechowe skrzyżowanie???Skrzyżowanie,jakich setki jak nie tysiące,wystarczy tylko patrzeć na znaki i się do nich stosować.Jak nie ogarniasz tego,oddaj kwity do wydziału komunikacji i tyle.Szansę to niech dadzą sobie sami wyjeżdżający,którzy mają obowiązek przepuścić jadących dw 747 i dopiero wtedy włączyć się do ruchu.
  Meksyk…stan umysłu !!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7367zł 0.01%
  • GBP 4.9904zł 0.22%
  • EUR 4.4769zł -0.02%
  • CHF 4.1226zł -0.33%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach