690 680 960

Zderzenie busa z autem osobowym. Droga częściowo zablokowana (zdjęcia)

We wtorek rano na drodze krajowej nr 74 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu, jeden pas jest zablokowany.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano w Janowie Lubelskim na drodze krajowej nr 74, na trasie Janów Lubelski – Frampol. Służby ratunkowe otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – osobowego i busa. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w wypadku poszkodowana została jedna osoba. W rejonie zderzenia pojazdów występują utrudnienia z przejazdem, zablokowany jest pas ruchu w kierunku centrum Janowa Lubelskiego. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 10:30.

AKTUALIZACJA

Jak ustalili policjanci kierująca toyotą zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszych. W tym czasie na tył jej pojazdu najechał bus marki Mercedes. Kierująca osobówką z obrażeniami została przewieziona do szpitala. 22-letniemu kierowcy busa nic nie stało. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Zderzenie busa z autem osobowym. Droga częściowo zablokowana (zdjęcia)

Zderzenie busa z autem osobowym. Droga częściowo zablokowana (zdjęcia)

(fot. Policja Janów Lubelski)

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.3634zł -0.14%
  • GBP 5.3183zł -0.53%
  • EUR 4.6091zł -0.57%
  • CHF 4.7869zł -0.34%

Polub nas