Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie BMW z volkswagenem w Lublinie. Jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu koło Lidla zderzyły się dwa auta.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16:30 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Na wysokości Lidla zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz straż miejska.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW mężczyzna wyjeżdżał z ul. Romantycznej. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na kierowcy volkswagena, który poruszał się od strony centrum w kierunku ul. Jana Pawła II. Tym samym doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Ratownicy medyczni udzielili pomocy kierowcy volkswagena, został on opatrzony na miejscu. Nie było potrzeby jego hospitalizacji. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jest jezdni w kierunku ul. Jana Pawła II oraz jeden pas w kierunku centrum.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

  1. a mówili mu że jak szrotoMW to będzie miał wszędzie pierwszeństwo. wystarczyło że napisali że w zderzeniu uczestniczyło bmw i już wiadomo kto wymusił, całkowity zakaz sprzedaży tych gratów powinien być tylko wtedy wszelakie beemmatoły kupowały by passaty to chyba jeszcze gorzej hahahahhaa