Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie bmw z fiatem na krajowej 12. Dwie młode kobiety nie żyją, trzecia jest w ciężkim stanie

W sobotę w nocy na drodze krajowej nr 12 doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu bmw z fiatem śmierć poniosły dwie młode kobiety.

84 komentarze

  1. Z ustaleń na dzień dzisiejszy wynika że kobiety jechałem za szybko i bez świateł mijania. Nie oceniajcie pochopnie bo często sprawcami wypadków śmiertelnych są sami poszkodowani. To ze ktoś ma BMW nic nie świadczy o człowieku. Sam doświadczyłem często nieoświetlone auta z na przeciwka typu seicento lub maluch. Tych aut wogole nie widać. Nie można kogoś skazywać odrazu za morderstwo jak się nie zna faktów. Kierowca z BMW wyprzedzał prawidłowo. Czy ktoś postawi się w jego skórze? Nie życzę tego nikomu.

    • Kierowca99 A jeśli Ci powiem, że znam tego człowieka i nie mam wątpliwości że do wypadku doprowadziła jego brawura oraz brak umiejętności? To jest fakt z którym Ty i On niebawem będziecie musieli się pogodzić.

  2. „Za szybko” może oznaczać 55km/h. Bez świateł? Mogły się zepsuć 3 sekundy przed wypadkiem.

    Wyprzedzający ma obowiązek upewnić się, czy może taki manewr wykonać bezpiecznie. Skoro się zderzył z innym samochodem, to wygląda na to, że się słabo upewnił. 100% winy BMW niezależnie od prędkości czy świateł. To będą tylko i wyłącznie okoliczności łagodzące w wyroku skazyuącym.