690 680 960

Zderzenie auta z łosiem. Jedna osoba poszkodowana, są utrudnienia w ruchu

Kierowcy poruszający się drogą krajową nr 63 między Radzyniem Podlaskim a Wisznicami napotkają na utrudnienia w ruchu. Wszystko z powodu zderzenia samochodu osobowego z dzikim zwierzęciem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek późnym wieczorem w miejscowości Polubicze Wiejskie w gminie Wisznice w powiecie bialskim. Na drodze krajowej nr 63, na odcinku między Radzyniem Podlaskim a Wisznicami samochód osobowy zderzył się z dzikim zwierzęciem.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Natomiast zwierzęciem, w które uderzył pojazd, był łoś.

Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Radzynia Podlaskiego. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Łosie do Szwecji!!

  2. kolejny przyklad lewitowania pewnej grupy spolecznej- za komuny byla niewielka liczba łosi i było ok. teraz ktos sie wział za namnazanie losi kotrych jest zatrzesienie a brak polowan i naturalnych wrogow powoduje ze co roku ginnie lub ulega wypadkom kilkaset ludzi w polsce tak samo z dzikami , ktore sa efektem ,,hodowli mysliwych na chlopskich polach”
    w calej europie wystrzelali toto i zostawili niewielka ilosc a tylko u nas robia dziadostwo- w skandynawi co roku ponad 100 tyś łos odstrzeliwuja w ramach regulacji pogłowia – jest polityka u nas -nic

  3. Całkowicie zgadzam się z zb. wac. Nic dodać , nic ująć. Smutne to że łoś czy dzik jest ważniejszy od człowieka i jego mienia

Kursy walut

  • USD 4.4415zł -0.17%
  • GBP 5.4558zł -0.1%
  • EUR 4.6898zł 0.1%
  • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami