690 680 960

Zdenerwował się na dziewczynę, przepłynął kanał, na koniec zdemolował dwa samochody (zdjęcia)

Parczewscy policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę, który wtargnął na jedną z posesji w Sosnowicy. 30-latek zdemolował stojące tam dwa pojazdy. Pokrzywdzony oszacował straty na 10 tys. złotych.

W minioną niedzielę parczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w Sosnowicy na terenie jednej z posesji znajduje się agresywny mężczyzna. Zanim mundurowi dotarli na miejsce, 30-letni mieszkaniec powiatu włodawskiego zdążył zdemolować dwa zaparkowane tam pojazdy.

Policjanci ustalili, że młody mężczyzna początkowo poprosił właściciela posesji o pomoc w dotarciu do domu, ponieważ pokłócił się z dziewczyną. Co więcej był przemarznięty po rzekomym przepłynięciu kanału Wieprz-Krzna i za wszelką cenę chciał się ogrzać w domu lub samochodzie. Właściciel posesji odmówił wpuszczenia go do domu, na co 30-latek zareagował agresją i zaczął demolować znajdującego się w pobliżu citroena berlingo wyrywając w nim klamkę, rysując powłokę lakierniczą oraz uszkadzając lewe przednie drzwi i zderzak.

Co więcej uszkodził również mitsubishi. Oprócz rys na masce, wyrwał prawe lusterko i pokiereszował tylne drzwi od strony pasażera. Następnie rzucił się do ucieczki, po drodze gubiąc buta.

Policjanci szybko zatrzymali sprawcę zajścia. 30-latkowi nie pomogło nawet to, że schował się przed funkcjonariuszami w garażu na sąsiadującej posesji. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i osadzony w policyjnej celi. Dzisiaj usłyszał zarzut do którego przyznał się częściowo. Swoje zachowanie tłumaczył „niepamięcią”. Pokrzywdzony oszacował straty na 10 tys. złotych.

Wkrótce sprawa będzie miała finał w sądzie. Za przestępstwo niszczenia mienia kodeks karny przewiduję kare do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Parczew, źródło Policja Parczew)

15 komentarzy

 1. Przepłyną w poprzek czy wzdłòznie?

 2. Ale przynajmniej chop juz doszedl do siebie i wrocil mu humor.

 3. Nie mogę się powstrzymać, więc napisze, że stosując logikę z forum należałoby napisać, że gdyby nie kanał, to nic by się nie stało. Należy zatem go zasypać, bo prowokuje niebezpieczne sytuacje.

  • Co do kanału masz całkowitą rację :), powinno się go zasypać bo ma szkodliwy wpływ na środowisko. Wykopanie kanału spowodowało przesuszenie gruntów w pobliżu kanału, murszenie torfów, degradację i erozję gleb, zanik wielu naturalnych siedlisk zwierząt i roślin.

 4. Poszkodowany wycenił szkody na 10 tyś zł za starego trupa berliński z 2000 roku hehe

 5. „DOBRE SOBIE” widzisz tam tylko stare berlingo, to coś masz ze wzrokiem nie tak i czytać ze zrozumieniem też nieumiesz

 6. coraz więcej poje…ch facetów i damulek !!!

 7. Skoro przepłynął to sąd powinien wziąć pod uwagę, że przynajmniej próbował odreagować emocje w konstruktywny sposób 😉

 8. jak sie nie umi pic trza pic naleczowianke.

 9. Szkoda że ten cały kodeks karny ,prócz tych 5 lat ,nie zapewnia takim poszkodowanym zwrotu strat spowodowanych przez tego niepoczytalnego gościa ,za to zapewnia wikt i opierunek w luksusowych Z K dla wszelkiej maści psycholi i bandziorów

 10. Nie „niepamięć” tylko „półmroczność jasna”. Amator…..

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie