Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zdenerwował się na dziewczynę, przepłynął kanał, na koniec zdemolował dwa samochody (zdjęcia)

Parczewscy policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę, który wtargnął na jedną z posesji w Sosnowicy. 30-latek zdemolował stojące tam dwa pojazdy. Pokrzywdzony oszacował straty na 10 tys. złotych.

W minioną niedzielę parczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w Sosnowicy na terenie jednej z posesji znajduje się agresywny mężczyzna. Zanim mundurowi dotarli na miejsce, 30-letni mieszkaniec powiatu włodawskiego zdążył zdemolować dwa zaparkowane tam pojazdy.

Policjanci ustalili, że młody mężczyzna początkowo poprosił właściciela posesji o pomoc w dotarciu do domu, ponieważ pokłócił się z dziewczyną. Co więcej był przemarznięty po rzekomym przepłynięciu kanału Wieprz-Krzna i za wszelką cenę chciał się ogrzać w domu lub samochodzie. Właściciel posesji odmówił wpuszczenia go do domu, na co 30-latek zareagował agresją i zaczął demolować znajdującego się w pobliżu citroena berlingo wyrywając w nim klamkę, rysując powłokę lakierniczą oraz uszkadzając lewe przednie drzwi i zderzak.

Co więcej uszkodził również mitsubishi. Oprócz rys na masce, wyrwał prawe lusterko i pokiereszował tylne drzwi od strony pasażera. Następnie rzucił się do ucieczki, po drodze gubiąc buta.

Policjanci szybko zatrzymali sprawcę zajścia. 30-latkowi nie pomogło nawet to, że schował się przed funkcjonariuszami w garażu na sąsiadującej posesji. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i osadzony w policyjnej celi. Dzisiaj usłyszał zarzut do którego przyznał się częściowo. Swoje zachowanie tłumaczył „niepamięcią”. Pokrzywdzony oszacował straty na 10 tys. złotych.

Wkrótce sprawa będzie miała finał w sądzie. Za przestępstwo niszczenia mienia kodeks karny przewiduję kare do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdenerwował się na dziewczynę, przepłynął kanał, na koniec zdemolował dwa samochody (zdjęcia)

Zdenerwował się na dziewczynę, przepłynął kanał, na koniec zdemolował dwa samochody (zdjęcia)

(fot. Policja Parczew, źródło Policja Parczew)

15 komentarzy

 1. Przepłyną w poprzek czy wzdłòznie?

 2. Ale przynajmniej chop juz doszedl do siebie i wrocil mu humor.

 3. Nie mogę się powstrzymać, więc napisze, że stosując logikę z forum należałoby napisać, że gdyby nie kanał, to nic by się nie stało. Należy zatem go zasypać, bo prowokuje niebezpieczne sytuacje.

  • Co do kanału masz całkowitą rację :), powinno się go zasypać bo ma szkodliwy wpływ na środowisko. Wykopanie kanału spowodowało przesuszenie gruntów w pobliżu kanału, murszenie torfów, degradację i erozję gleb, zanik wielu naturalnych siedlisk zwierząt i roślin.

 4. Poszkodowany wycenił szkody na 10 tyś zł za starego trupa berliński z 2000 roku hehe

 5. „DOBRE SOBIE” widzisz tam tylko stare berlingo, to coś masz ze wzrokiem nie tak i czytać ze zrozumieniem też nieumiesz

 6. coraz więcej poje…ch facetów i damulek !!!

 7. Skoro przepłynął to sąd powinien wziąć pod uwagę, że przynajmniej próbował odreagować emocje w konstruktywny sposób 😉

 8. jak sie nie umi pic trza pic naleczowianke.

 9. Szkoda że ten cały kodeks karny ,prócz tych 5 lat ,nie zapewnia takim poszkodowanym zwrotu strat spowodowanych przez tego niepoczytalnego gościa ,za to zapewnia wikt i opierunek w luksusowych Z K dla wszelkiej maści psycholi i bandziorów

 10. Nie „niepamięć” tylko „półmroczność jasna”. Amator…..

Wiadomości z info112