Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zdenerwował się, bo wyrzucili go z klubu. Wrócił z bronią

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z Lublina zatrzymali mężczyznę, który trzymając w rękach dwa przedmioty przypominające broń palną groził pracownikom dyskoteki zabójstwem. Wkrótce 39-latek stanie przed sądem, mundurowi będą wnioskować o areszt dla mężczyzny.

Policjanci z Lublina w nocy z soboty na niedzielę otrzymali zgłoszenie, że jeden z mężczyzn przebywających w klubie na terenie miasta niewłaściwie się zachowywał i został wyproszony przez ochronę. Po kilkudziesięciu minutach mężczyzna wrócił, trzymając w rękach dwa przedmioty przypominające broń palną, zaczął chodzić po placu przed klubem i grozić pracownikom dyskoteki zabójstwem. Po wszystkim wsiadł do auta i odjechał.

Mundurowi z I komisariatu szybko ustalili dane mężczyzny. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec Lublina. Funkcjonariusze wspierani przez policyjnych kontrterrorystów weszli do mieszkania mężczyzn i go zatrzymali. W mieszkaniu kryminalni odnaleźli rewolwer czarnoprochowy, pistolet gazowy, granat dymny, kilkadziesiąt sztuk amunicji metalowej – kulkowej oraz papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Jak się okazało, na zabezpieczone jednostki broni nie było konieczne zezwolenie. 39-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Została od niego pobrana krew do badań. Wczoraj mężczyzna usłyszał trzy zarzuty dotyczące narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, gróźb karalnych oraz posiadania papierosów bez akcyzy. Dziś policjanci wnioskować będą o tymczasowy areszt.

39-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.

(fot. pixabay.com)

17 komentarzy

 1. Narodowy Akrobata

  Butch Cassidy czy Sundance Kid?

 2. To się musiały ochroniarzyki obsrać ze strachu że po policję zadzwonili.

  • Kupka w gatki poleciała na pewno.

   • ciekawe czy temu cwaniakowi nie poleci, jak wejdzie do celi, zakładając oczywiście, że jakimś cudem nie dostanie zawiasów

   • Tobie by pewnie poleciała ,temu cwaniakowi raczej nie ….

    • Ale ten z bronia to nie zaden cwaniak. Ja go znam. Chlopak byl biedny i wysmiewany w szkole, wiec teraz kupowal sobie bron, zeby poczuc sie troche pewniej i miec poczucie, ze nie jest mieczakiem. Nie wsadzajcie go do wiezienia, bo tam sobie na pewno nie poradzi.

     • Może i był biedny ale na pewno nie wyśmiewany .Z ciebie pewnie się śmiali ,bo byłeś mięczakiem .A ta broń to takie jego hobby ,ty na samą myśl o niej stawiasz klocka ….A jak go znasz, to sam zapytaj jak mu sie siedziało i czy dał sobie radę ,jeśli masz odwagę bohaterze o wielkiej odwadze przez duże O …hehe

 3. TO „se” potańczył. No ale teraz będzie miał na to sporo czasu !

 4. Marki samochodu nie podano, ale nie trudno się domyśleć o jaką chodzi. Swoją drogą, to na dyskotekę wybierać się autem? Na herbatę z cytryną tam pojechał?

  • herbatki by się napił. herbatki z cukrem, bez cytrynki. a kolega wodę gazowaną z lodem i cytryną

 5. kontrprezydentduda

  co za cep wprowadził słowo „kontrterrorystyczny”, Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji …..
  ciężko to wymówić …. było antyterroryści a teraz są kontrterroryści … :O

  • jak tak trudno to wymówić, to do logopedy. chociaż mam wrażenie, że i przy czytaniu się spociłeś

  • To do słownika należy wprowadzić = anty – kontrterrorystysta. To łatwiej pojąć i wymówić zamiast … terrorysta !!!

 6. LUBELSKA PATOLA

 7. Penie z 33 bo tam samo konfidenci, byle gowno i po MO trzeba dzwonić .

 8. A bo ci ochroniarze to sterydy w głowie zamiast mózgu !!! Ja się mu wcale nie dziwię,prowokują w grupie kozaki takie a na mieście to dzień dobry z daleka jak sam.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo