Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zdemolował sklep, bo odmówiono mu sprzedaży alkoholu

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który minionej nocy zdemolował jeden ze sklepów w Chełmie. Mężczyzna wpadł w szał po tym, jak usłyszał, że nie będzie mógł kupić alkoholu.

Minionej nocy chełmscy policjanci dostali zgłoszenie z prośbą o interwencję w jednym ze sklepów na terenie miasta. Do placówki handlowej przyszedł mężczyzna z zamiarem zakupu alkoholu.

Oczekując na obsłużenie stał się agresywny wobec personelu. Z uwagi na jego zachowanie i podejrzenie, że jest pod działaniem alkoholu, odmówiono mu sprzedaży alkoholu. Wtedy mężczyzna zagroził, że zdemoluje sklep i zaczął rozbijać butelki o podłogę.

Mundurowi zatrzymali agresora, którym okazał się 56-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Dzisiaj z jego udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe.

(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

  1. Dzisiaj z jego udziałem podejmowanie będą dalsze czynności . Czyli będzie kontynuowana dalsza demolka sklepu .

  2. Dobrze zrobil ….jakas po…sklepowa czy co jak można klientowi nie sprzedać wódki przeciez dorosly co nie …

  3. To sklep zarobił… czynności , bez zameldowania i zatrudnienia na pewno ściągną z niego… zamiast kupić coś i zapłaciłby to rozwalił za kilkaset…, ale za to już zapłacimy my!

  4. Andrzej go ułaskawi ,,,,, wielki mi halo

  5. U nas na wsi jest w sklep spożywczy, mogą pobić albo nawet zabić jak są w amoku alkoholowym,jest ławka w środku i siedzą całymi dniami i piją, załatwiają potrzeby fizjologiczne koło sklepu,albo tuż obok na prywatnym polu.Jak by walnąć któremuś w obronie własnej przed pobiciem ,to policja powie ci , że to twoja , że tam poszedłeś i jeszcze możesz mieć człowieku sprawę w sądzie za to , że się broniłeś.A jak cię pobiją lub naubliżają-to nic ,to zupełnie normalne w świecie, gdzie znajomości rządzą