Środa, 19 czerwca 202419/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zbliża się kolejny Kiermasz Produktów Lokalnych w Nałęczowie. Będą też dodatkowe atrakcje

W niedzielę, 26 maja, na Placu Towarzystwa Przyjaciół Nałęczowa przed Urzędem Miejskim w Nałęczowie odbędzie się kolejny już Kiermasz Produktów Lokalnych. Wydarzenie to cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców jak też turystów. Dlatego też warto odwiedzić tego dnia to uzdrowiskowe miasteczko.

Na licznych stoiskach Kiermaszu Produktów Lokalnych oferowane będą zarówno lokalne smakołyki, jak też szereg wyrobów stworzonych przez rękodzielników. Co ważne, w wydarzeniu uczestniczyć mają tylko i wyłącznie producenci i twórcy produktów certyfikowanych jako produkty lokalne.

Tym razem program imprezy ma być bogatszy niż zazwyczaj. Przewidziano także prezentacje na scenie, które będą wykonywane przez twórców i producentów swoich wyrobów. Do tego dochodzi występ na żywo muzyków i pieśniarzy lokalnych. Nie zabraknie także losowania upominków składających się z produktów lokalnych i nie tylko.

Wydarzenie organizuje już od 10 lat Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”. Celem kiermaszu jest promocja producentów i twórców produktów lokalnych z gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn. Początek o godz. 11:00. Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Autor: redakcja

2 komentarze

  1. I zwykła zwyczajna 3 x droższa bo niby lokalna

Dodaj komentarz