Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zawracała na łuku drogi, doszło do zderzenia pojazdów. Straciła uprawnienia do kierowania

57-letnia mieszkanka gminy Sławatycze za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego straciła uprawnienia do kierowania. Kobieta zawracając na łuku drogi doprowadziła do zderzenia z osobowym oplem.

W miniony piątek po południu na drodze wojewódzkiej nr 812 w miejscowości Wólka Plebańska w powiecie bialskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Daewoo, 57-letnia mieszkanka gminy Sławatycze zawracając na łuku drogi zderzyła się z oplem. Zarówno 57-latka jak też przewożeni przez nią pasażerowie nie korzystali z pasów bezpieczeństwa. Drugim samochodem kierowała 23-letnia mieszkanka gminy Łomazy. W chwili zdarzenia kierujące osobówkami były trzeźwe. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili na badania wszyscy uczestnicy.

Na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne i całe zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 57-latka straciła uprawnienia do kierowania. Wobec kobiety skierowany zostanie również wniosek o ukaranie do sądu.

(fot. Policja Biała Podlaska)

7 komentarzy

  1. zawracać też trza umić 😛

  2. To ile razy jest się dzisiaj karany? Zatrzymano pj. i skierowano wniosek do sądu???……

  3. Do Abc ,a co ? Uważasz że tak jak w większości podobnych bezmyślnych psudokierowcow ,powinna dostać mandat i życzenia od policji ” szerokiej drogi pani kierowco proszę następnym razem uważać ” ? Karać dotkliwie niech otrzeźwieja zanim doprowadza do tragedi drogowej

  4. Inteligencję albo się ma albo nie. Nie da się jej wyuczyć. Ale, że egzamin nie odsiał tej… Ameryki?

  5. Z przekraczaniem lini ciągłej a tym bardziej podwójne ciągłej to nie tylko ta pani nie ma problemu. Wielu kierowców robi to samo, parkowanie na łuku drogi i zmuszanie innych do najeżdzania na linię ciągłą powinno być karane przez policję, a tymczasem ludziska sobie parkują latami a uwagę zwróci na tę nieprwidłowośc dopiero jakiś wypadek. Bo tkie parkowanie zmusza kierowcę do jazdy środkiem drogi na łuku nie widzącczy zza łuku za chwile nie nadjedzie prawidłowo jadący na czołówk. Wg mniw tej sytuacji jedynym winnym powinien być parkujący na łuku drogi. to samo z parkowaniem przed wzniesieniem tych bałwanów też nie brakuje

  6. zdali takie trudne egzaminy w word sa efekty

Z kraju