Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zatrzymała się fiatem na drzewie. Trafiła do szpitala

W piątek po południu w miejscowości Glinny Stok pojazd osobowy uderzył w drzewo. Kierująca z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu w miejscowości Glinny Stok w powiecie parczewskim. 31-latka kierująca pojazdem marki Fiat, jadąc drogą wojewódzką nr 814 od strony Radzynia Podlaskiego, nie zastosowała się do znaku STOP. Pojazd przejechał przez skrzyżowanie z drogą wojewódzką nr 815, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

– Siła uderzenia była na tyle duża, że fiat którym kierowała został niemal kompletnie zniszczony. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala na obserwację. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2017-12-17 11:49:12
(fot. Policja Parczew)

12 komentarzy

 1. Co tu ustalać,wszystko jasne, prawda jozef?

 2. piekne „Wojewódzkie” drogi tam macie:) hehe ciekawe jak wyglądają powiatowe i gminne:)

  • to sie nazywa szosą ….. jechała szosowała…

  • Mylisz się, bo widocznie nie jeździsz za dużo i nie wiesz, że pani jechała po zupełnie nowej drodze, która się skończyła literą T z 815-tką, przez którą przeleciała, kończąc w lesie.
   Widocznie za dobrze się jej jechało po nowióśkim asfalcie, może za szybko, a może coś jeszcze…

 3. z fiatami tak jest , to nie jest łatwy samochód. Proszę pani mam audi do sprzedania.

 4. A co tu ustalać. Niech sprawdzą jej telefon, a wszystko się wyjaśni.

 5. Raczej drzewo zatrzymało fiato i stoi pod drzewem

 6. ekhem……kierujacA???

 7. Tym razem los oszczedził niewinnych ofiar które mogły znajdować się na drodze z pierszeństwem …wyeliminował tylko osobe ktora sama jest sobie winna …oby los był zawsze taki sprawiedliwy

 8. Uważam, że Fiat raczej zatrzymał się obok drzewa, uprzednio uderzając w nie… Kto pisze takie głupoty i jakie oceny miał z języka polskiego? Jak samochód może zatrzymać się na drzewie???

  • Gdyby twoja pani od polskiego udzielała się w mediach, to nie dałoby się tego czytać.
   Brzmiałoby to sztucznie, wręcz infantylnie.
   Moja nauczycielka polskiego cały czas wbijała mi do głowy, że nie zaczyna się zdania od i .
   I nie miała racji 🙂

 9. Powiedziałbym raczej że to skrzyżowanie jest lipnie oznakowane. Najrzadziej co tydzień ktoś właśnie tak wylatuje, albo leci w pole (zwróćcie uwagę na ślady na polu za autem) albo jak nie ma szczęścia to w te drzewa. Co bardziej zdolni potrafią jeszcze wydachować.