Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zasnął za kierownicą, wjechał w maszynę do malowania pasów. Jedna osoba w szpitalu

W minioną sobotę w Tyszowcach doszło do groźnego wypadku. Kierujący pojazdem osobowym obywatel Ukrainy prawdopodobnie zasnął za kierownicę i wjechał w maszynę do malowania pasów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w minioną sobotę po godzinie 14 na ul. Wielkiej w Tyszowcach w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu auta osobowego z maszyną do malowania pasów. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 32-letni obywatel Ukrainy kierujący volkswagenem, prawdopodobnie zasnął za kierownicą i najechał na tył maszyny do malowania pasów na jezdni. W wyniku przewrócenia się maszyny, jej 64-letni operator, mieszkaniec Kielc, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło badanie alkomatem. Policjanci sporządzili dokumentację procesową i skierowali wniosek o ukaranie 32-letniego kierującego do Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

3 komentarze

  1. Gdyby tylko pracownik drogowy miał kamizelkę, a pojazd malarzy był oklejony odblaskami… to do wypadku i tak by doszło, bo wina (jak w 95-98% przypadków) leży po stronie kurującego samochodem.

  2. I teraz zrzuta na samochód. Rządne kary nie są od nich egzekwowane. Ale na 10 tysięcy łapówki żeby nie wojować tylko tu wjechać to było. Bogaty naród i jeszcze bardziej się bogaci.

    • A dla ciebie w pierwszym rzędzie zrzuta na słownik, i wycieczka do sąsiadów żebyś zobaczuł jak to oni się bogacą na twoich pieniądzach.