Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zamiast w wc, załatwiają się w basenach. Słoneczny Wrotków ponownie częściowo niedostępny

Dwie atrakcje na Słonecznym Wrotkowie musiały zostać zamknięte, chodzi o wodny plac zabaw oraz basen włoski. Oba obiekty zostały zanieczyszczone przez klientów ośrodka.

Do odwołania niedostępne są dwa obiekty na Słonecznym Wrotkowie: wodny plac zabaw, i basen włoski. Woda w obu atrakcjach musi zostać oczyszczona, a następnie przebadana i dopuszczona do użytkowania przez służby sanitarne. Decyzji zezwalającej na ich otwarcie MOSiR spodziewa się na początku przyszłego tygodnia.

– Niestety ponownie jeden z gości ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zembrzyckim zachował się nieodpowiedzialnie. W czwartek późnym popołudniem zanieczyścił basen włoski. W ten sposób pozbawił możliwości korzystania z basenu nie tylko siebie, ale i pozostałych gości Słonecznego Wrotkowa. Dzień wcześniej, tj w środę, inny z klientów ośrodka zanieczyścił z kolei wodny plac zabaw – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk z MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie.

Do czasu, kiedy ponownie nie zostanie oddany do użytku wodny plac zabaw i basen włoski, od dziś do odwołania codziennie, również w weekend, w godz. 10-19 obowiązuje promocja Happy Hours, czyli bilety w cenach 5, 10 i 15 zł. Wszystkie pozostałe atrakcje Słonecznego Wrotkowa, czyli m.in. inne baseny i wszystkie zjeżdżalnie, są do dyspozycji i można z nich bez obaw korzystać.

Jednocześnie MOSiR przypomina o zachowaniu zasad higieny osobistej.

– Po raz kolejny apelujemy do klientów wszystkich naszych basenów, zarówno ośrodka Słoneczny Wrotków, jak i prowadzonych przez MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie krytych obiektów wodnych, o przestrzeganie podstawowych zasad higieniczno-sanitarnych. Prosimy o korzystanie z pryszniców i toalet przed wejściem do wody. Szczególnie gorąco apelujemy do rodziców o pilnowanie dzieci w tym zakresie – dodaje Miłosz Bednarczyk.

2017-08-11 10:57:43
(fot. lublin112.pl)

55 komentarzy

  1. Jak drogie bardachy,to nie ma się czego dziwić.Bardachy powinny być w cenie biletu wstępu

  2. pewnie Brajan, syn Dże(siki)

  3. same brajany i dżesiki, 16-to letnie matki z Kresowej, żyjące w konkubinacie z kolegami swoich ojców…

  4. Dzesika przeskoczyła przez płot, konkubent podał jej małego Barjana po czym sam też przeskoczył z 4-ro pakiem VIP-a z biedry… no ale ale… IM SIĘ NALEŻY, PRZECIEŻ SĄ… SKORO SĄ TO MOGĄ ROBIĆ WSZYSTKO, SRA, SZCZAĆ, KŁÓCIĆ SIĘ ZE SOBĄ I Z INNYMI…