690 680 960

Załatwiła potrzebę fizjologiczną do muszli klozetowej w sklepie z armaturą (wideo)

Kobieta, która załatwiła potrzebę fizjologiczną do miski sedesowej wystawionej na sprzedaż została ukarana mandatem. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów z armaturą w Busku-Zdroju.

Do komendy policji w Busku-Zdroju zgłosił się mężczyzna z informacją, że w sklepie, w którym pracuje, jedna z klientek załatwiła potrzebę fizjologiczną do miski sedesowej wystawionej na sprzedaż.

Miska sedesowa znajdowała się na wystawie sklepowej i była pod nadzorem kamery monitoringu. W sklepie jest ogólnodostępna toaleta, z której może skorzystać każdy klient. Czyn kobiety został zakwalifikowany jako wykroczenie, a ona sama została ukarana mandatem karnym .

Policja przypomina, że kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze grzywny.

(fot. wideo KPP Busko-Zdrój)

30 komentarzy

 1. I ciekawe, jak ja tak szybko znalezli. Chyba po zapachu…

 2. Onanis Samokopulos

  I o co afera? KIbel stał? – stał, a do czego służy kibel? – ano do załatwiania przyziemnych potrzeb… Jakby wisiała karteczka „nie korzystać”, to można byłoby się przyczepić, w każdym innym przypadku – chce mi się defekować, to defekuję, ważne, że w/na kiblu ;D

 3. suweren…

 4. Ja pier….

 5. taki fetysz, publicznie 🙂

 6. Chłopaki z jackass-a robili takie rzeczy zanim to było modne… Akcja od 1.47m
  https://youtu.be/bacPpbkiegA

 7. Huźniar Jarosław

  To już wypróbować produktu przed zakupem nie można? Kiedyś wziąłem towary. Przemierzyłem z nimi całe stany po czym oddałem i było ok. A tu taka Polsha zacofana.

Kursy walut

 • USD 4.3622zł 0.32%
 • GBP 5.2997zł 0.03%
 • EUR 4.6065zł -0.03%
 • CHF 4.759zł -0.14%

Polub nas