Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zakończyły się poszukiwania zaginionego 28-latka ze Stoczka Łukowskiego

Policjanci odwołali poszukiwania zaginionego 28-letniego mieszkańca Stoczka Łukowskiego. Mężczyzna został odnaleziony na terenie Wrocławia.

Od 29 grudnia trwały poszukiwania zaginionego 28-letniego mieszkańca Stoczka Łukowskiego w powiecie łukowskim. Mężczyzna tego dnia wychodząc z domu zabrał ze sobą torbę sportową i plecak. Później widziany był w okolicy przystanku autobusowego w Stoczku Łukowskim, skąd najprawdopodobniej odjechał do Warszawy.

Od tamtej pory ślad po mężczyźnie zaginął, rodzina zaś zgłosiła jego zaginięcie. Dzisiaj policjanci poinformowali o odnalezieniu mężczyzny na terenie Wrocławia, tym samym jego poszukiwania zostały odwołane.

– Policjanci z Łukowa zakończyli poszukiwania zaginionego 28-latka ze Stoczka Łukowskiego z uwagi na jego odnalezienie na terenie Wrocławia. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – poinformował nas młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

(fot. Policja)

12 komentarzy

  1. A nie pisałem?? Ma kasę jest dorosły to uźywa źycia .

    • Ok,ale skoro mieszka z rodziną to powinien poinformować, że wybiera się gdzieś na dłużej.Nie musi się tłumaczyć gdzie,z kim,po co,ale takie zachowanie jest mega nieodpowiedzialne,na poziomie gimbazy

  2. Obciążyć gnoja albo jego kochających rodziców

  3. I taki *** powinien z własnej kieszeni pokryć koszty akcji.

  4. Sebix na gigancie

  5. Jak ktoś zabiera ze sobą plecak i torbę do tego to logiczne ,że na dłuższy wypad .Rodzinka niech odetnie pępowinę gdyż to dorosły chłop i nie musi się tłumaczyć .

    • Bredzisz..Jak się razem mieszka to zawsze trzeba powiedzieć , że cię nie będzie dłużej.Nawet jak mieszkasz z obcymi na stancji.Ròżne rzeczy się zdarzają.Nieodpowiedzialny i tyle

  6. pewnie jakieś drugie dno w tym jest że tak szybko go szukali..