Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zajechał drogę hondzie, kierowca nie był w stanie nic zrobić. Wszystko nagrała kamera (zdjęcia, wideo)

Moment zderzenia hondy z fordem został zarejestrowany przez kamerę zamontowaną w jednym z aut. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 15 w Wólce Abramowickiej koło Lublina. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak nam przekazano, kierujący dostawczym fordem mężczyzna jechał od strony Biłgoraja i wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Kwiatów Polskich. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu hondzie, której kierowca poruszał się z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście w kolizji nikt nie odniósł obrażeń ciała. Przebieg zdarzenia został zarejestrowany przez kamerę zamontowaną w aucie, które poruszało się za fordem. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Zajechał drogę hondzie, kierowca nie był w stanie nic zrobić. Wszystko nagrała kamera (zdjęcia, wideo)

Zajechał drogę hondzie, kierowca nie był w stanie nic zrobić. Wszystko nagrała kamera (zdjęcia, wideo)

(fot. lublin112, wideo – nadesłane)

13 komentarzy

  • Ślepy.
   Za to reszta ślepa połowicznie… drogę widzą, prędkościomierza już nie.
   Tam jest zabudowany… i to już od Głuszczyzny zdaje się.

   • Ta „reszta” ile miała na prędkościomierzu według Ciebie i jaka to była wartość ponad obowiązującą w terenie zabudowanym?

    • Śpieszę z odpowiedzią – nagrywający mija trzy latarnie, oddalone od siebie o łącznie 80 metrów w 3,2 sekundy nagrania (od 0,8 do 4,0). 80 metrów w 3,2 sekundy to 25 metrów na sekundę, 25 metrów na sekundę to 90 km/h, 40 km/h ponad dozwoloną w tamtym miejscu prędkość.

     • Od Jabłonnej na 100% jest teren zabudowany xD.

     • A co ma nagrywający do stłuczki? Bo nie rozumiem! Kubuś oblicz prędkość Hondy, bo to Honda się zderzyła a nie nagrywający.

 1. Trzeba przyznać, że Honda fachowo zminimalizowała szkode.

 2. Dawno nie bylo tam nieoznakowanrgo radiowozu. Az sie prosi o częstsze polowanka na dzików , jeleni i łosi za kółkiem. Panie naczelniku podeślij Pan te piękną i miłą blondynkę.

 3. jak mniemam to wina Tuska , Trzaskowskiego i Peło

 4. Jechał jakieś 70-80 km/h – jak ktoś się uprze to policzy dokładnie.

 5. Tępak z dostawczaka stracił kwity? Normalnie ręce opadają.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo