Zaginęła ponad tydzień temu. Trwają poszukiwania 48-latki AKTUALIZACJA

Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki miejscowości Płoskie w powiecie zamojskim. 48-latka ostatni raz widziana była 24 czerwca, od tamtej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie skontaktowała się z rodziną.

Do zaginięcia mieszkanki miejscowości Płoskie doszło 24 czerwca tego roku w Stanisławowie koło Krasnobrodu. 48-latka była w ten dzień w odwiedzinach u swojej mamy. Wtedy widziano ją po raz ostatni. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Jak przekazała nam córka zaginionej, kobieta tego samego dnia rano lub w południe wróciła busem do Zamościa. Pani Renata cierpi na schizofrenię paranoidalną, niestety nie leczy się. W dniu zaginięcie prawdopodobnie nie miała przy sobie pieniędzy. 48-latka może zwracać na siebie uwagę nietypowym zachowaniem np. opowiadaniem nietypowych historii lub zaczepianiem ludzi.

Jeżeli ktokolwiek wie, gdzie przebywa zaginiona 48-latka prosimy o kontakt z Policją pod numerem 47 815 19 00 lub numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA 06.07.2021

Kobieta została odnaleziona. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew