Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zaginęła kolejna młoda dziewczyna. Poszukują 13-latki z Łęcznej

Od środy trwają poszukiwania zaginionej 13-latki z Łęcznej. Dziewczyna nie wróciła do domu.

 

Od środy policja jak i rodzina poszukuje 13-letniej Oli, która tego dnia wyszła z domu i do tej pory nie powróciła. Nie można również nawiązać z nią kontaktu, ona sama zaś przez cały ten czas nie dała o sobie znaku życia. Aleksandra Burza, gdyż tak nazywa się nastolatka ma ok. 164 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru blond sięgające do ramion, oczy zaś koloru zielonego.

Zazwyczaj ubiera się w spodnie typu jeans koloru czarnego lub niebieskiego, luźne koszulki. Zabrała ze sobą plecak koloru czarnego w drobną kratkę, ubrania: t-shirt koloru czarnego, szarego, czarnego z wizerunkiem kota, spodnie typu jeans koloru niebieskiego, krótkie spodenki koloru czarnego, bluzy koloru różowego i niebieskiego.

Jeżeli ktokolwiek ma wiedzę na temat gdzie znajduje się Ola, bądź też widział ją w ostatnich dniach, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej pod nr. tel. 81 752-72-10 bądź też wykręcając 997 lub 112.

(fot. mat KPP Łęczna)
2014-08-23 12:51:49

7 komentarzy

 1. Za narażenie dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności – informuje 112 kiedy to matka zostawiła 3 i 8 latków i poszła do sklepu.
  A ile grozi bezstresowo wychowywanej, rozwydrzonej małolacie, która w 4 literach ma zdrowie rodziców i dyma w Polskę?

 2. jak wzięła plecak i rzeczy to raczej nie jest „zaginięcie” a ucieczka…

 3. Kolejna małolata na gigancie.
  Wszyscy wyłażą ze skóry, żeby ją znaleźć, a ona wyłazi ze skóry, żeby jej nie znaleźć.
  Typowe.

 4. dlaczego od razu że ucieczka..że rozwydrzona…oststnio młody chłopak równiez zaginął i do tej pory zagadkowa jego smierc nie dała jasnego obrazu.. oby to była zwykła ucieczka..

 5. odnaleziona

  • Apolonia Pipkiewiczówna starsza

   @ malina – dzięki za wiadomość, chociaż spodziewałam się jej od Redakcji, dla której jak widać sensacją jest samo zaginięcie, ale szczęśliwy finał już niekoniecznie

Z kraju

Polityka i społeczeństwo