690 680 960

Zaczęło się od zatrzymania jednej osoby. Już są cztery, wkrótce może być więcej (zdjęcia)

Krasnostawscy kryminalni zatrzymali cztery osoby i zabezpieczyli różne narkotyki. Zatrzymani usłyszeli łącznie 14 zarzutów. Wobec dwóch osób prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, a pozostała dwójka została objęta policyjnym dozorem.

Policjanci z Krasnegostawu zatrzymali pod koniec ubiegłego tygodnia 23-latka z powiatu chełmskiego. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania mundurowi zabezpieczyli ponad 1,5 tysiąca porcji dilerskich marihuany, prawie ćwierć kilograma mefedronu i około 50 porcji amfetaminy.

Po tym nastąpiły kolejne zatrzymania w tej sprawie. W ręce funkcjonariuszy wpadły trzy osoby z powiatu chełmskiego i krasnostawskiego, które miały związek z narkotykowym procederem.

Łącznie zatrzymanym przedstawiono 14 zarzutów, w tym posiadania i uczestniczenia w obrocie znacznej ilości substancji psychotropowej. Wobec dwóch osób prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, pozostała dwójka dostała dozór policyjny.

Szczegółowe okoliczności tej sprawy wyjaśni prowadzone śledztwo. Sprawa jest rozwojowa. Policjanci przypominają, że zgodnie z przepisami za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

(fot. Policja Krasnystaw)

3 komentarze

  1. Łapią badylarzy, a pod Novą hulaj dusza od 30 lat.

    • Ci pod Novą są lepiej wyszkoleni i mają lepsze znajomości. Dlatego tak często na dworcu widzę, jak parka nieudaczników w mundurach leci z mandatem w gębie do jednego gościa palącego sobie papierosa na uboczu.

Kursy walut

  • USD 4.2156zł 0.39%
  • GBP 5.2074zł 0.27%
  • EUR 4.5242zł 0.47%
  • CHF 4.6634zł 0.58%

Polub nas