690 680 960

Zaczęło się od zatrzymania jednej osoby. Już są cztery, wkrótce może być więcej (zdjęcia)

Krasnostawscy kryminalni zatrzymali cztery osoby i zabezpieczyli różne narkotyki. Zatrzymani usłyszeli łącznie 14 zarzutów. Wobec dwóch osób prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, a pozostała dwójka została objęta policyjnym dozorem.

Policjanci z Krasnegostawu zatrzymali pod koniec ubiegłego tygodnia 23-latka z powiatu chełmskiego. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania mundurowi zabezpieczyli ponad 1,5 tysiąca porcji dilerskich marihuany, prawie ćwierć kilograma mefedronu i około 50 porcji amfetaminy.

Po tym nastąpiły kolejne zatrzymania w tej sprawie. W ręce funkcjonariuszy wpadły trzy osoby z powiatu chełmskiego i krasnostawskiego, które miały związek z narkotykowym procederem.

Łącznie zatrzymanym przedstawiono 14 zarzutów, w tym posiadania i uczestniczenia w obrocie znacznej ilości substancji psychotropowej. Wobec dwóch osób prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, pozostała dwójka dostała dozór policyjny.

Szczegółowe okoliczności tej sprawy wyjaśni prowadzone śledztwo. Sprawa jest rozwojowa. Policjanci przypominają, że zgodnie z przepisami za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

(fot. Policja Krasnystaw)

3 komentarze

  1. Łapią badylarzy, a pod Novą hulaj dusza od 30 lat.

    • Ci pod Novą są lepiej wyszkoleni i mają lepsze znajomości. Dlatego tak często na dworcu widzę, jak parka nieudaczników w mundurach leci z mandatem w gębie do jednego gościa palącego sobie papierosa na uboczu.

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin