Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zaczęło się od słownej utarczki. Za ugodzenie nożem grozi mu dożywocie

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 33-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, który ugodził nożem mężczyznę. Poszkodowany w stanie zagrażającym życiu trafił do szpitala.

W minioną sobotę około godziny 6:30 policjanci z Białej Podlaskiej otrzymali zgłoszenie o ugodzeniu nożem na jednym z osiedli w mieście. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Zgłaszająca przekazała, że mężczyzna skontaktował się z nią prosząc o pomoc, ona jednak nie wiedziała jak doszło do zdarzenia.

Pokrzywdzony mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała, zagrażającymi życiu trafił do szpitala. Tam przeszedł operację. Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań sprawcy przestępstwa.

Mundurowi ustalili wstępnie przebieg zdarzenia oraz wytypowali mężczyznę podejrzewanego o udział w sprawie. Okazało się, że jest to 33-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, który wyglądając przez okno jednego z mieszkań, wszedł w utarczkę słowną z pokrzywdzonym. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia.

33-latek w prokuraturze usłyszał zarzuty, zaś bialski sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

  1. Dresy, klapki na skarpetach, aŁdi. Tylko czapeczki z daszkiem brakuje.

  2. Miejsce parowy jest pod kiblem zwierzę miesko

  3. bezprawie i niesprawiedliwie

    a ziomek pewnej słynnej piosenkarki za potrącenie kobiety autem wyszedł po krótkim czasie, tak samo jak pewien redaktorek znanego czasopisma bez oc prawka przeglądu po potrąceniu osoby autem tez nic mu nie zrobili

  4. Zgodnie z obowiązującymi sędziami niedługo go wypuszczą, a może się bronił?

  5. na razie kompletnie nic nie wiadomo o przebiegu, a już obwinianie zatrzymanego. wątpię, by do spokojnej osoby przechodzącej sobie wzdłuż bloku chciało mu się zbiec z nożem. może mu się odlał pod oknem, a na zwrócenie uwagi kazał sp***lać? każdemu się kiedyś cierpliwość skończy.

  6. Do kryminału z plebsem.