Zaczęło się od kontroli drogowej, skończyło na tymczasowym areszcie (zdjęcia)

Policjanci z Włodawy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Decyzją sądu 33-latek trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

Kryminalni z Włodawy zatrzymali do kontroli drogowej na jednej z ulic miasta pojazd marki Hyundai. Za kierownicą auta siedział 33-latek, który posiada orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jak się okazało, mężczyzna miał przy sobie marihuanę. Policjanci zatrzymali kierującego oraz pasażerkę pojazdu, 31-letnią włodawiankę.

Mundurowi udali się do miejsca zamieszkania 33-latka, gdzie w trakcie przeszukania znaleźli i zabezpieczyli prawie 190 gramów marihuany, ponad 136 gramów mefedronu oraz 37 gramów amfetaminy. 31-latka po przesłuchaniu w charakterze świadka została zwolniona, natomiast 33-latkowi na podstawie zebranego materiału dowodowego śledczy przedstawił zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, a także niestosowania się do orzeczonych środków przez sąd.

Sąd Rejonowy we Włodawie na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

(fot. Policja Włodawa)

Jeden komentarz

  1. Podpis elektroniczny

    Czyli święta spędzą osobno 😃

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych