690 680 960

Zaczęła gwałtownie hamować, po chwili opel uderzył w drzewo

W sobotę na terenie gminy Wierzbica doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca oplem zjechała z drogi i uderzyła w drzewo.

Do zdarzenia doszło wczoraj około południa w miejscowości Pniówno w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierująca samochodem marki Opel 35-letnia mieszkanka powiatu włodawskiego, najprawdopodobniej na skutek gwałtownego hamowania, straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała z drogi i uderzyła w drzewo.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

(fot. Policja Chełm)

6 komentarzy

 1. Cieee chorobaaaa !!!

  Jeśli rzeczywiście to na skutek gwałtownego hamowania, straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała z drogi i uderzyła w drzewo, to teraz już będzie wiedziała, że na śliskiej nawierzchni trzeba z wyczuciem operować gejem* hamulca.

  * – słowo zastępcze bo zbyt wyczulona na wulgaryzmy redakcyjna cenzura, nie przepuszcza właściwego określenia

 2. Teraz policjanci mają zagwozdkę jak tu wręczyć 1500 mandatu …bo przecież gwałtowne hamowanie mogło być spowodowane przez dzikie zwierzatko leśne wbiegajace przed maskę auta …hehe żartowałem oni mają takich problemów ,zawsze to wina kierowcy bo jakby jechał wolniej to by zdarzył wyhamować i do zdarzenia by nie doszło ,czyli należy się mandacik za niedostosowanie prędkości do warunków i cyk 1000 zł do budżetu

  • Jeżeli w wyniku gwałtownego hamowania straciła kontrolę nad pojazdem to jechała zbyt szybko i faktycznie mandat się należy. Gdyby każdy rozbijał się od gwałtownego hamowania to mielibyśmy tysiące wypadków samochodowych dziennie.

 3. hamowała na widok łosia … tak to nie-kuma z gumna przyłożyła, a na widoku był znak !!!!

 4. Studętkom jezdem, ale se nie wiem, że...

  Pisałam już o tym, ale jakby kto nie czytał: powtórzę…
  Nie ma nic lepszego do zatrzymania zbyt rozbrykanych męczenników motoryzacji, jak solidne drzewo.
  I nie ma co sobie wycierać doopy jakimś marnym znakiem, jak ta niedojda.

 5. A dlaczego hamowała? Dostała negatywnego komentarza na fejsie?

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas