Zabrała portfel z dokumentami z poczekalni. Po publikacji jej wizerunku zgłosiła się na policję

Na policję zgłosiła się kobieta, którą policjanci podejrzewają o przywłaszczenie portfela z dokumentami. Wszystko wydarzyło się na dworcu w Krasnymstawie.

We wtorek publikowaliśmy informację o poszukiwaniach kobiety, która jak wyjaśniają policjanci, przywłaszczyła portfel z dokumentami i pieniędzmi. Same zdarzenie miało miejsce 21 lutego na dworcu w Krasnymstawie. Około południa na ławce w poczekalni siedział młody mężczyzna, a obok niego stała kobieta.

W pewnym momencie mężczyzna wyszedł z poczekalni, aby porozmawiać przez telefon. Na ławce pozostawił swoje rzeczy. Widząc to stojąca obok kobieta zabrała cudzą własność i wyszła z poczekalni. Mężczyzna wrócił, lecz portfela już nie było, podobnie jak kobiety stojącej obok. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać jak kobieta, która dokonała przywłaszczenia wsiadła do busa i odjechała.

Policjanci nie mogli ustalić, kim jest owa kobieta, więc zapadła decyzja o wydaniu zgody na upublicznienie jej wizerunku. Po tym, jak jej zdjęcie pojawiło się w mediach, kobieta sama zgłosiła się na policję.

(fot. Policja Krasnystaw)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. i to najlepszy przykład na to, że publikacja wizerunku sprawcy potrafi zdziałać cuda. Gdyby każdy pijaczyna złapany za kierownicą miał zapewnioną taką reklamę to problem z pijaństwem kierujących ograniczyłby się sam o jakieś 80%. Część sama się będzie wstydzić, na innych podziała rodzina, koledzy z pracy lub sąsiedzi.

 2. Opublikować ryj mohera niech każdy wie i widzi a szczególnie sąsiedzi,że mają obok siebie złodziejkę

 3. I teraz wszyscy znajomi, rodzina, i przyjaciele już wiedzą, że jest złodziejką. Plus z tego taki, że nikt z tą panią nic wspólnego nie będzie chciał mieć…

 4. Obciach jak h…….

 5. A wyglądała na tym zdjęciu na taką szczęśliwą. Ech…

 6. Foto zostało wcześniej zapisane i będzie teraz wisieć na dworcu w K-stawie.

 7. Moherek poczuł bat na ***e to od razu zgłosiła się na psiarnię:-).
  Ciekawe czy kasę z portfela wysłała do ojca narodu do torunia na zbożny cel???

 8. Hm przestraszyla się że wcześniej czy później znajdą , to zrobiła wybieg i sama się zgłosiła .Panie komisarzu , Ja tylko na chwilę wziełam bo chciałam sprawdzić dane osobowe tego pana, on taki przystojny był że nie mogłam się oprzeć pokusie wzięcia tego pitera , kasy to tam nie było a resztę to wyrzuciłam bo ma ładniejszą czerwoną reklamówkę ?????

 9. Typowy Janusz

  Raptem dwa dni po upublicznieniu wizerunku potrzebowali funkcjonariusze prawa by złapać czerwonego chytrego złodzieja. W zasadzie sam się złapał cwany moherowy kapelusz. Poczucie wstydu przez tą „damę”? Raczej nie, prawdopodobnie sąsiedzi, znajomi poinformowali. I ktoś z rodziny palił się ze wstydu że facjata matki, żony, teściowej, babci itd. wisi na lublin112. Wstyd niesamowity… Łatka już przyklejona.

 10. ta pani jest resortową KODizarą – Sąd Najwyższy III RP ją uniewinni – działała w roztargnieniu a do tego pomroczność jasna – od tego POKO i Koalicja Europejska ( SLD,PSL, PO, N, zieloni,czerwoni ) ma swoje niezależne sądownictwo

  • Akurat nie trafiłeś bo jest dokładnie odwrotnie. A te pieniądze się jej po prostu należały.

  • Anty ciemnogrod pi.....

   PISUROWY ELEKTORAT. BRAC,! NAM SIE NALEZY!! PREMIE, DODATKI, NAGRODY. ZNALEZIONE? NIE……

 11. to jest chore

  Juz nie poszukują …znalazła się i od razu twarz zaslonieta ,zamiast jeszcze pokazać w powiekszeniu i drukowac w kazdej gazecie …zaje…ste to nasze prawo ,chroni nie tych co powinno

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online