Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowany przejazd na trasie Krasnystaw – Żółkiewka. Ciężarówka wypadła z drogi

W środę rano na trasie Krasnystaw – Żółkiewka pojazd ciężarowy wypadł z drogi. Obecnie droga wojewódzka nr 842 jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 11 na drodze wojewódzkiej nr 842 na trasie Krasnystaw – Żółkiewka. Jak nam przekazano, kierowca pojazdu ciężarowy stracił nad nim panowanie i wjechał do przydrożnego rowu, zaś naczepa pojazdu przemieściła się i stanęła w poprzek drogi.

Obecnie przejazd drogą wojewódzką jest całkowicie zablokowany, zalecamy skorzystanie z objazdów. Utrudnienia mogą potrwać, co najmniej 2 godziny.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Trwa ustalanie jego szczegółowych okoliczności.

(fot. nadesłane Paweł)

15 komentarzy

 1. Sprawa w sądzie? Zawieszenie w czynnościach służbowych? Kilka lat zakazu wykonywania zawodu? Nie. To nie lekarz, nie inżynier, nie policjant ani prawnik. To kierowca zawodowy, wiec 200PLN mandatu.

 2. Gęś na podwójnym smalcu ?

  Kierowca bez doswiadczenia.
  Pizze wozil i to auta rozbijal.
  Oznaczam ten post hasztagiem

  #

 3. To przy skupie złomu na Wielkopolu więc można szybko można ja uprzątnąć.

 4. Drogowy analfabeta i tyle w tym temacie.

 5. ludzie juz zapomnieli ze na sniegiu jest slisko i to jeszcze zapewne naletnich gumach.

 6. Kolejny baran, niby zafodowiec.

 7. Pewnie te idiotyczne komentarze piszą osoby które nawet nie siedziały w kabinie ciężarówki . Pewnie nie dostosował prędkości do warunków …. A może jechał normalnie i dojechał do jakiegoś poważnego szofera co osobówki jechał 20 km/h bo zima i ślisko i to środkiem drogi …. Nie komentujecie głupio bo widze ze nie macie pojęcia jak sie zestaw zachowuje na lodzie nawet przy 40/h

 8. Przecież te komentarze piszą dzieci które nic w życiu nie osiągnęły, nie mają dziewczyn, kolegów, większość ich w szkole gnębi i później taki jeden z drugim wylewa swoje żale w sieci.

  Ten co się podpisuje jako Franio, Boże jak można być takim niedojdą życiową.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo