Zablokowana droga po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów w Dąbrowicy (zdjęcia)

W czwartek w Dąbrowicy pod Lublinem doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Droga jest zablokowana, na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 8 w Dąbrowicy pod Lublinem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem osobowym marki Peugeot, na łuku drogi na śliskiej nawierzchni zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z pojazdem dostawczym, także marki Peugeot.

W zderzeniu ucierpiał kierowca samochodu dostawczego, mężczyzna został przewieziony do szpitala. W rejonie wypadku droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Gabriel)

12 komentarzy

 1. No to teraz poszkodowany z pegota bedzie w szpitalu czekał na rtg 10godz pomimo,ze nie bedzie nikogo w kolejce. Tak działa polska służba zdrowia.
  Ja ostatnio miałem też wypadek. Zero kolejki i czekałem na zdjecie 5 godzin ,a lekarze nic nie robili, tylko spacer i kawka.

  • jak pacjent chce żyć to medycyna jest bezsilna…
   tak że ten tego, wszystko zależy od pacjenta…

 2. A ja 10 lat temu w Goteborgu (Szwecja) czekałem na ichniejszym SORze pół dnia ze złamanym żebrem. Wszyscy łazili ale nikt się nie zainteresował.

  • SOR jest od ratowania życia w pierwszej kolejności. A złamane żebro? Co Ci niby zalecili na to żebro? Tak naprawdę z tym to byle rodzinny może zlecić rtg, konsultacje u orto lub chirurga i tyle. Nawet w gips się nie wsadza ze zlamanym żebrem. Nie panikuj.

 3. Urokliwe rejony. Kilka km wyżej rozpoczyna swój bieg Czechówka, w miejscu zdarzenia dochodzi jeszcze ciek z Motycza. Tam też swój początek ma szlak rowerowy do Kazimierza/Nałęczowa.

 4. badziewia FWD ma tendencję do podsterowności na zakrętach

 5. kolejny platfus nie umiejący jeździć po asfalcie. Miejska wiocha rządzi.

 6. Bo się nie jedzie na Jaczewskiego tyko na kraśnicką. Na Jaczewskiego chodzą jak święte krowy. Najgorszy SOR jaki tylko może być w Lublinie

 7. Byłem tam wczoraj koło 22 i było już ślisko. Coś mi się wydaje, że powinna być notatka policji obciążająca zarządcę drogi. Jeżeli na drodze było ślisko (zapewne lód) to zarządca powinien ponieść konsekwencje. Tak samo jak poślizg pieszego na chodniku przy prywatnej posesji. Właściciel posesji odpowiada za stan chodnika. Oczywiście, jeżeli chodnik jest bezpośrednio przy granicy działki i nie jest oddzielony pasem zieleni.

 8. Kolejny kierofca będzie pamiętał o zapinaniu pasów następnym razem? Pewnie nic by nie było jakby się zapinało pasy.

 9. Nie stetety ale na górce było ślisko sam jechałem po 7

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!