Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zabił psa nożem, odgrażał się mieszkańcom

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 33-latka, który uśmiercił psa. Mężczyzna groził też mieszkance Hrubieszowa, pokazując jej gest podrzynania gardła.

Policjanci z Hrubieszowa zatrzymali 33-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna usłyszał zarzut gróźb oraz uśmiercenia psa.

Mundurowi ustalili, że mężczyzna w maju tego roku groził mieszkance miasta zabójstwem pokazując gest podrzynania gardła, następnie na początku sierpnia bieżącego roku uśmiercił psa poprzez zadawanie mu ciosów nożem.

Jak ustalili funkcjonariusze 33-latek na początku sierpnia po raz kolejny groził, tym razem małoletniej Hrubieszowiance. Mężczyzna usłyszał zarzuty i sprawa trafiła do sądu.

Wobec Hrubieszowianina zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. W miniony poniedziałek mężczyzna po raz kolejny został zatrzymany przez policjantów i usłyszał zarzuty dotyczące gróźb. Policja zwróciła się z wnioskiem o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztu.

(fot. pixabay.com)

12 komentarzy

 1. ...................................

  Zabił psa i otrzymał dozór ? Chyba jakiś żart- dzisiaj zabił psa jutro zabije człowieka-psychol jakiś

 2. Co za gnój jakiś popaprany! Skąd się takie zj*@y biorą?

 3. w tym Hrubieszowie to nie ma prokuratora z jajami ? same cioty ?

 4. gienio zgadzam się z tobą i to potwierdzam jako protokolant w sądzie.

 5. Je…y złamas.Do mamra z nim i do celi z wygłodniałymi chłopakami.Niech potraktują tak za zabicie biednego psiaka jak pedofila.

 6. to samo zrobić z nim

 7. te sprawiedliwe sądy i obrońca zwierząt?

 8. Tylko dozór.

 9. typowy katolik wyznawca PISu

  • tacy zazwyczaj tak czynią

  • Poziom komentarza i ułomności umysłowej wskazuje jednoznacznie na wyborcę PO. Partii która jednoznacznie robi źle temu krajowi i ludziom tu mieszkającym. Jak trzeba być ślepy żeby tego nie rozumieć. Słuchaj dalej zagranicznych mediów które robią politykę i robią dobrze dla swoich krajów. Płać za energię bo trujesz węglem a zachód co ma setki reaktorów jest eko. Jednocześnie jak by u nas chcieć atom to zaraz był by pis ekologów. Organizacji gdzie prezesami są Niemcy. Przyjmuj sobie imigrantów do domu swojego jak chciała twoja wybitna premier Kopacz. Niech ci nad domem lata rosyjski samolot zwiadowczy w ramach traktatu o przyjaźni.

Z kraju