690 680 960

Żabia Wola: Wyjeżdżała spod sklepu, doprowadziła do wypadku. Trzy osoby w szpitalu

Trzy osoby zostały poszkodowane w popołudniowym wypadku na trasie Lublin – Bychawa. Wszystko przez nieostrożność kierującej audi kobiety.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 16 w miejscowości Żabia Wola. Na drodze z Lublina do Bychawy zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierująca audi kobieta wyjeżdżała z parkingu znajdujących się obok delikatesów. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym w kierunku Lublina fordzie.

W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala. Poszkodowani to dwie osoby z forda i kierująca audi. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okolicznosci zdarzenia. Przez około dwie godziny droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana. Ruch kierowano na objazdy.

(fot. lublin112)
2016-11-03 20:00:05

48 komentarzy

  1. Kmioty w Audi znowu w akcji…

  2. wszyscy scisnieniowani w sprawie tablic rejestracyjnych…. LECZCIE SIE! bo ten kawalek bezwartosciowej blachy z napisami zżera wam mozg….

  3. Ja pierdo……sama wieś tu piszę sądząc po słownictwie jakim operujecie…

  4. Tragedia tam pod tymi sklepami. Ludzie jeżdżą jak chcą. Parkują jak popadnie i wyjeżdżają jak chcą. Nie jeden raz widziałem tam przykłady debilizmu drogowego. Normalnie skrzyżowanie w Indiach. …

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas