Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wzrosła liczba ofiar tragicznego wypadku w Niemirowie. Zmarł kierowca jednego z aut

To był jeden z najtragiczniejszych długich weekendów w ostatnim czasie. Na drogach naszego regionu doszło do 34 wypadków drogowych, w których 6 osób zmarło, a 46 odniosło obrażenia.

Wzrosła liczba ofiar tragicznego wypadku w Niemirowie. W sobotę około godziny 8 na drodze wojewódzkiej nr 835, na odcinku Biłgoraj-Frampol, zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renaultem na łuku drogi stracił panowanie nad autem i zderzył się z jadącą z naprzeciwka lancią.

Na miejscu zginęła pasażerka renault megane, 29-letnia mieszkanka gm. Goraj. Sześć osób, w tym trójka dzieci, zostało zabranych do szpitali. Z renault do szpitala trafił kierujący pojazdem mężczyzna i 4 letnie dziecko. Z lancii do szpitala pojechali: kierujący oraz pasażerka, a także dwójka dzieci w wieku 3 i 6 lat.

Najcięższych obrażeń doznał kierowca renaulta, 32-letni mężczyzna. Pomimo starań lekarzy, nie udało się uratować jego życia. Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi prokuratura.

(fot. policja)
2016-11-03 20:27:17

10 komentarzy

 1. Wynika z tego, że dziecko zostało bez rodziców. Wieczny odpoczynek…[*]

 2. Naprawdę trzeba tak gonić, na zakrętach i łukach wariacie zwolnij, nawet jak dojdzie do wypadku to będzie mniej tragiczny

 3. szkoda dziecka nawet nie poznało dobrze swoich rodziców ;/

 4. Studętkom jezdem to wiem że....

  I znów: Chwała Bogu, że dzięki Bogu, bo jak by tak nie daj Boże, to niech Pan Bóg broni!!!

 5. Szkoda mi tego maluszka, mam nadzieję że ma bliskich którzy sie nim zajmą….

 6. Biedactwo, całe życie będzie się na nim odbijać piętno sieroty, mam nadzieję że bliscy stworza temu dziecku prawdziwą kochającą rodzinę, Pewnie dopytuje się o rodziców i czuje sie bardzo zagubione ;(

 7. Trzeba […],żeby na tym zakręcie doprowadzić do wypadku……niech ten wcześniej wymieniony-spoczywa w pokoju oraz jego nieodżałowanej pamięci małżonka.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Amen…

  • Tak jest mi strasznie szkoda tego biednego malutkiego dziecka…. A rodzice za młodzi by umierać. Każdy zadaje sobie pytanie co dalej… Jak wytłumaczyć dziecku że nie zobaczy swoich rodziców… Miało być inaczej…. Została tylko żałoba, złość i łzy.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo