Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zaatakował mężczyznę i uderzył go pięścią w twarz. Policjanci poszukują sprawcy pobicia (zdjęcia)

Lubelscy policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia ciała. Mężczyzna uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz oraz kilkukrotnie kopnął. Jego wizerunek został nagrany telefonem komórkowym.

Do zdarzania doszło w połowie marca tego roku na lubelskim Starym Mieście. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, agresywny napastnik zaatakował napotkanego mężczyznę.

Sprawca uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz oraz kilkukrotnie kopnął, powodując obrażenia ciała. Jak się okazało jego wizerunek został zarejestrowany telefonem. Zdjęcia w linkach poniżej.

zdjęcie 1zdjęcie 2

Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę widoczną na opublikowanych przez policję zdjęciach, proszony jest o kontakt z komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Unii Lubelskiej 23, tel. 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne, Policja Lublin)

29 komentarzy

  1. popuś to ty ??

  2. lwowska lub tatary. Tam proszę szukać podejrzanego. Ewentualnie okolice czwartku.

    • A co znasz sprawę że kapujesz? Bardzo często ludzie sami prowokują i zachowują się chamsko. A jak dostaną kopa w D to zaraz na policję chcą dzwonić mimo że sami zaczepiali

      • ten niby pobity to ukrainiec to juz wszystko wyjasnia

      • Ale wiesz, że niezależnie jak się ktoś wobec ciebie zachowuje to nie powinno się naruszać jego nietykalności cielesnej? Jeżeli ktoś nie może wytrzymać, że ktoś go wyzywa itd. to chyba powinien dorosnąć, a nie reagować agresją.