690 680 960

Za szybko na zakręcie. Audi uderzyło w latarnię (zdjęcia)

Wieczorne opady deszczu sprawiły, że ulice w Lublinie stały się mokre i śliskie. Niedostosowanie prędkości do panujących warunków było przyczyną kolejnego zdarzenia drogowego.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 21 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Na wysokości młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca audi kobieta jechała od strony ul. Turystycznej w kierunku centrum. Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wpadło w poślizg i uderzyło w słup latarni.

Kierująca nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

26 komentarzy

  1. Jeżdżę tamtędy tyle lat i mnie jakoś nie rzuciło…. po prostu za szybko tam jeżdżą!!!!!! jest do 70 km/ h czasami i 60km/h trzeba jechać w zależności od warunków pogodowych. A przejazd tamtędy jak obserwuję kierowców to norma 100-110km/h i jest odpowiedź co tu dywagować!

  2. Co tam warunki uposledzonym pseudokierowcom nie przeszkadzają żadne warunki …bo oni przecież potrafią tylko zapier …normalna jazda ,to dla nich nieosiągalna sztuka

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…