Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Za kebaba zapłacił skradzioną kartą. Rozpoznajesz go? (zdjęcia)

Lubelscy policjanci poszukują widocznego na zdjęciach mężczyzny, który wykorzystał okazję i dokonał kradzieży portfela na szkodę jednej z mieszkanek miasta. Następnie przy pomocy znajdującej się tam karty bankomatowej zapłacił za kebaba i próbował dokonać kilku innych transakcji.

Do zdarzania doszło w październiku 2021 r. w centrum Lublina. Jak wynika ze zgromadzonych przez policjantów w tej sprawie materiałów zarejestrowany przez kamery monitoringu mężczyzna wykorzystał okazję i dokonał kradzieży portfela na szkodę jednej z mieszkanek miasta.

Następnie mężczyzna przy pomocy znajdującej się tam karty bankomatowej zapłacił za kebaba i próbował dokonać kilku innych transakcji.

?Zobacz zdjęcie 1zdjęcie 2

Wizerunek sprawcy w barze kebab nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z I Komisariatem Policji w Lublinie przy alei Unii Lubelskiej 23, tel. 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

(fot. Policja Lublin/pixabay.com)

19 komentarzy

  1. Rozpoznaje go na zdjęciu to KEBAB z plastikowym widelcem w folii aluminiowej.!!!

  2. Wygląda jak kupa.

  3. Rozpoznaję go: to chyba z baraniną.

  4. Zadziwiające jest to że policja do mediów zawsze kieruje info kilka miesięcy po zdarzeniu. Gdzie każdy już pewnie nie pamięta że się z takim widzial

  5. Patrząc na te zdjęcia widzę szanownego klienta który dba o zdrowię innych. Wchodząc kiedyś do sklepu czy baru w masce uznany byłby za bandytę. Czasy się zmieniły.

  6. Jakiś tucznik w dresie.