690 680 960

Z salonu jubilerskiego wyniosła biżuterię. Kryminalni zatrzymali złodziejkę

Chełmscy policjanci zatrzymali młodą kobietę, która ukradła z salonu jubilerskiego biżuterię. 21-latka była już w przeszłości notowana za przestępstwa przeciwko mieniu, życiu i zdrowiu oraz wolności.

Policjanci z Chełma przyjęli zgłoszenie o kradzieży na terenie miasta, w jednym z salonów jubilerskich. Przestępstwo miało miejsce w miniony weekend. Ze zgłoszenia wynikało, że złodziej ukradł tace ze srebrnymi koralikami i zawieszkami w godzinach otwarcia sklepu.

Osoba zgłaszająca przekazała, że do kradzież najprawdopodobniej doszło w czasie obsługi jednego z klientów. Wartość strat oszacowano na łączną kwotę 10 tysięcy złotych.

Zgłoszeniem zajęli się kryminalni, którzy wytypowali i zatrzymali wczoraj w tej sprawie 21-letnią mieszkankę Chełma. Po przeszukaniu wynajmowanego przez nią mieszkania i pomieszczenia gospodarczego znaleźli i zabezpieczyli skradzioną biżuterię.

Funkcjonariusze ustalili, że kobieta była wcześniej notowana za przestępstwa przeciwko mieniu, życiu i zdrowiu oraz wolności. Usłyszała już zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Chełm)

3 komentarze

  1. Dziadek ze Slamsowa

    Kryminalni zatrzymali złodziejkę – co za determinacja !!!
    Przecież na spoko mogli za miesiąc szukać świadków 😆

  2. Zdruzgotany ...

    Zawsze się zastanawiam, co to znaczy, że „kobieta była wcześniej notowana za przestępstwa przeciwko mieniu, życiu i zdrowiu oraz wolności” ?. Tzn., że policja wiedziała, że kradnie i popełnia inne przestępstwa przeciwko życiu (jakie można popełnić przestępstwo przeciwko życiu, jeżeli nie zabójstwo … ?), zdrowiu i wolności (porwała kogoś …?) i nic z tą informacją nie zrobiła ? Czy o co tu chodzi ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej