Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Z kraju: Wjechał seatem przed nadjeżdżający pociąg. Jedna osoba nie żyje (MOMENT WYPADKU)

Częstochowska policja opublikowała nagranie z przejazdu kolejowego w Blachowni. Na filmie widać moment zderzenia pociągu towarowego z pojazdem osobowym. Jedna osoba zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Do wypadku doszło 11 maja w Blachowni w powiecie częstochowskim. Śledczy ustalili, że kierujący seatem wjechał na tory, pomimo opuszczonych szlabanów. Po chwili w pojazd uderzył rozpędzony pociąg towarowy.

46-latek jadący seatem i 33-letni pasażer tego auta zostali przewiezieni do szpitala. Niestety starszy z mężczyzn zmarł.

Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci w wydziału kryminalnego częstochowskiej komendy, wspólnie z prokuratorem.

2018-05-23 21:44:59
(fot. wideo Policja Częstochowa)

46 komentarzy

  1. A ja nie oglądam przez te cholerne reklamy.

  2. Ja zwrócę uwage na kilka szczegółów. Po pierwsze droga z której zjeżdza samochód jest co prawda dwukierunkowa ale niewiele szersza jak samochód do tego godzina 5:35 nad ranem. Kierujący „zaspany” mógł się pomylić i wjechać. Do tego wszystkiego słabe oznaczenia poziome. Brak oznaczeń pionowych po właściwej stronie drogi. Oszczędność na szlabanie. Jak widać na zdjęciach google szlabanu tam nie było więc skoro go tam postaewili to były tego jakieś przyczyny. Pewnie bywały już tam takie wypadki. Dlatego niezrozumiałym jest postawienie tak słabego zabezpieczenia. Nie rozumiem tutaj głosów typu mógł myśleć, powiniem widzieć, powinien wiedzieć itd. Każdy z nas kto jeździ samochodem miał z pewnością takie sytuacje że gdzieś źle wjechał. Ten człowiek miał pecha i wjechał źle w złym momencie.

  3. Z filmu wyraznie wynika, ze gosc chcial sie zabic. Specjalnie wjechal pod ten pociag.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo