Z kraju: Jechali na ślub, BMW uderzyło w słup i drzewo. Dwie osoby nie żyją

Dwie młode osoby nie żyją po uderzeniu samochodu w betonowy słup i drzewo. Jak informują lokalne media mężczyźni śpieszyli się na ślub.

W sobotę po godzinie 13 na drodze wojewódzkiej nr 871 pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do tragicznego wypadku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki BMW stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi i uderzył w betonowy słup i drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

 

DW_2
 
 

– Z chwilą przybycia na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej zastano samochód w przydrożnym rowie na dachu, po wcześniejszym uderzeniu w słup betonowy, a następnie w drzewo. Ze względu na bardzo duże uszkodzenia pojazdu dostęp do osób znajdujących się w środku był utrudniony. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zderzania, następnie przy użyciu narzędzi hydraulicznych rozcięto karoserie samochodu i ewakuowano poszkodowanych z pojazdu, po czym osoby te przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Będący na miejscu lekarz stwierdził zgon obu podróżujących mężczyzn – informuje kpt. Sabat Damian z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. Jak informują lokalne media mężczyźni spieszyli się do Grębowa (pow. tarnobrzeski) na ślub swoich przyjaciół.

 

2018-09-02 12:59:19
(fot. KPPSP Stalowa Wola, wideo YT Salowe Miasto)

Zobacz również

39 komentarzy

  1. Ciekawe czy bez tych dwóch tragicznie zmarłych, ślub się odbył, czy przełożono termin na „po pogrzebie”.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych