690 680 960

Z kraju: Jechali na ślub, BMW uderzyło w słup i drzewo. Dwie osoby nie żyją

Dwie młode osoby nie żyją po uderzeniu samochodu w betonowy słup i drzewo. Jak informują lokalne media mężczyźni śpieszyli się na ślub.

W sobotę po godzinie 13 na drodze wojewódzkiej nr 871 pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do tragicznego wypadku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki BMW stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi i uderzył w betonowy słup i drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

 

DW_2
 
 

– Z chwilą przybycia na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej zastano samochód w przydrożnym rowie na dachu, po wcześniejszym uderzeniu w słup betonowy, a następnie w drzewo. Ze względu na bardzo duże uszkodzenia pojazdu dostęp do osób znajdujących się w środku był utrudniony. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zderzania, następnie przy użyciu narzędzi hydraulicznych rozcięto karoserie samochodu i ewakuowano poszkodowanych z pojazdu, po czym osoby te przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Będący na miejscu lekarz stwierdził zgon obu podróżujących mężczyzn – informuje kpt. Sabat Damian z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. Jak informują lokalne media mężczyźni spieszyli się do Grębowa (pow. tarnobrzeski) na ślub swoich przyjaciół.

 

2018-09-02 12:59:19
(fot. KPPSP Stalowa Wola, wideo YT Salowe Miasto)

39 komentarzy

  1. Ciekawe czy bez tych dwóch tragicznie zmarłych, ślub się odbył, czy przełożono termin na „po pogrzebie”.

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas