Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Z budowy prosto do więzienia. Ma prawie rok odsiadki za jazdę w stanie nietrzeźwości

Ryccy policjanci zatrzymali 34-latka poszukiwanego od pewnego czasu, w związku z wyrokiem za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu skąd zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie rok.

34-latek to kolejny poszukiwany, który został zatrzymany po ustaleniach kryminalnych z ryckiej komendy. Sąd Rejonowy w Rykach wydał za nim list gończy.

– Ma na swoim koncie wyrok za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Jak wynika z ustaleń kryminalnych zajmujących się poszukiwaniem osób mężczyzna często zmieniał miejsce pobytu. Przebywał w różnych częściach kraju a następnie ukrywał się w okolicach Warszawy, gdzie został zatrzymany – wyjaśnia aspirant Łukasz Filipek z ryckiej Policji.

We wtorek w godzinach popołudniowych policjanci pojawili się na terenie jednej z budów w Warszawie, gdzie poszukiwany pracował. 34-latek nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy i był bardzo zaskoczony widokiem policjantów.

– Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu skąd zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie rok – dodaje aspirant Łukasz Filipek.

2 komentarze

  1. Idzie siedzieć? Co on, rowerem po pijaku kierował?

  2. A i bardzo dobrze… jednego mniej…

Dodaj komentarz

Z kraju