Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miejski hatchback do zadań specjalnych. Citroen C3 w nowej odsłonie

Marzy Ci się niezawodne, eleganckie i jednocześnie komfortowe auto? Do swojego przedsiębiorstwa możesz wybrać jeden z wielu modeli marki Citroen. Dobrym wyborem są zarówno fabrycznie nowe, jak i poleasingowe samochody z oferty mAuto. W ten sposób zyskujesz możliwość rozbudowania firmowej floty aut o niezawodne samochody osobowe, które nigdy Cię nie zawiodą. Sprawdź, czy model Citroen C3 sprosta Twoim oczekiwaniom.

Klasyczny hatchback, czyli Citroen C3 – dlaczego warto go mieć w firmowej flocie?

Zakup samochodu osobowego na potrzeby swojego przedsiębiorstwa najczęściej wiąże się ze sporymi dylematami, szczególnie jeśli przeglądasz wyłącznie fabrycznie nowe auta. Ciekawa opcja, szczególnie kiedy w grę wchodzą jak największe oszczędności to Citroen C3, Ten klasyczny hatchback w ofercie mAuto.pl jest dostępny z ratą leasingową na poziomie nawet ok. 700 zł.

Kilka powodów, dla których warto zdecydować się na nowego Citroena C3 to:

  • doskonałe osiągi,
  • rozsądna cena, adekwatna do jakości wykonania pojazdu,
  • niskie spalanie, co przekłada się na mniejsze koszty dla przedsiębiorstwa.

Co więcej, decydując się na leasing Citroena C3 w mAuto, zyskujesz szeroki pakiet korzyści, czyli: pełne ubezpieczenie OC, AC i NNW, wsparcie serwisowe, kartę paliwową oraz ochronę opon. W razie potrzeby do swojego nowego Citroena możesz też wykupić pakiet assistance. Wtedy zyskasz maksymalną ochronę, a to przełoży się na komfort użytkowania firmowego pojazdu na co dzień.

Auta marki Citroen w ofercie mAuto – ile kosztują fabrycznie nowe auta tej marki?

W ofercie mAuto znajdziesz zupełnie nowe samochody marki Citroen, a w tym najnowszą wersję modelu C3. Koszt zakupu pojazdu w ofercie leasingu zaczynają się już od 746 zł miesięcznie. To bardzo atrakcyjna cena – zwłaszcza w porównaniu z wieloma innymi modelami z rocznika 2023.

Miejski Citroen C3 czy większy brat bliźniak? Przejrzyj ofertę mAuto i wybierz pojazd do firmowej floty

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy przedsiębiorca może skorzystać z oferty na fabrycznie nowe samochody marki Citroen. Jeśli szukasz auta do zadań specjalnych, które bez problemu poradzi sobie w miejskiej dżungli, koniecznie postaw na model C3. To wyjątkowe auto o ponadczasowej linii bocznej oraz zadowalających osiągach.

Alternatywnie możesz postawić na inne, większe modele Citroena, np. C4 albo C4 X. To równie dobry wybór, szczególnie jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom komfort podczas codziennej jazdy, np. przedstawicielom handlowym.

Finansowanie nowego Citroena C3 – z jakiej opcji pokrycia kosztów warto skorzystać?

Jeśli zamierzasz wybrać nowego Citroena C3, czyli auto do zadań specjalnych, koniecznie przejrzyj dostępne oferty finansowania. W przypadku przedsiębiorców wyjątkowo korzystna propozycja to najem długoterminowy Citroena. W ten sposób ograniczasz miesięczne koszty do minimum i zyskujesz praktycznie nieograniczony dostęp do auta z pełnym pakietem usług dodatkowych.

Jak zatem wybrać najlepszą ofertę finansowania nowego Citroena C3? Jest kilka czynników, które wpływają na opłacalność podpisania umowy:

  • oprocentowanie,
  • okres spłaty,
  • kwota wpłaty własnej i wartość wykupu pojazdu,
  • okres trwania umowy leasingowej,
  • wysokość miesięcznej raty.

Po dokładnym przeanalizowaniu powyższych czynników, bez problemu wybierzesz najkorzystniejszą opcję finansowania podczas zakupu nowego Citroena C3 z oferty mAuto.

Alternatywna opcja to leasing operacyjny lub finansowy, w ramach którego możesz liczyć na oferty z zerową wpłatą własną oraz minimalnym wykupem końcowym na poziomie 1% początkowej wartości auta.