690 680 960

Wzrost liczby zakażeń koronawirusem w kraju. W woj. lubelskim ponad 700 nowych przypadków

Minionej doby w kraju zarejestrowano ponad 17 tys. nowych zakażeń koronawirusem. Nie żyją 632 osoby zmagające się z COVID-19.

27 komentarzy

 1. Pisane na kolanie

  Zastanawiam się czy ludzie są tak niemyslacy czy tak bardzo poddani socjotechnice która uprawiają media? Wystarczy spojrzeć na kraje o wysokim indeksie wyszczepialnosci by pojąć fakt że szczepionki nie działają maseczki nie zabezpieczają dezynfekcja rąk nie radzi a dystans nie daje żadnych przesłanek że zabezpiecza przed zakażeniem. Jeżdżę od dwóch lat do osób zakażonych mimo niezaszcxepienia nie zachorowałem Przez ten czas nie zlicze ilu było pacjentów zakażonych po przyjeciu szczepionki. Natomiast w tym czasie miałem jedna pacjentkę która zachorowała drugi raz na COViD. Propaganda szczepień która uprawia szalony minister zdrowia jest niczym innym jak przymusem wzięcia szczepionki nie ważne czy ona zabezpiecza czy nie. Nadmieniam że ten preparat jest w fazie testów szkoda że te testy odbywają się na ludziach.

  • Ważne, że produkt się sprzedaje.

  • Brawo za ten komentarz ! Tych medialnych, nielogicznych bzdur to już się nawet nie opłaca dla śmiechu słuchać ! Oby jak najwięcej mądrych, myślących osób. Przecież gołym okiem widać ,ze szczepy nie działają nic a nic, najwyżej krzywdę robią – znajomi , którzy dali sobie wrobić ,że to działa – wszyscy chorzy na kowiid. Niektórzy w szpitalu. Zamiast sprawdzić czy mają przeciwciała po przechorowaniu zapisani na 3 dawkę – gdzie sens ? Pomijam ,że dosłownie każda z tych osób zaczęła uskarżać się na dolegliwości, o których wcześniej nie było mowy. Opuchnięte buzie , kołatania serca , dziwne nerwobóle. Nie dajmy się zmanipulować, trzymam kciuki za prawdę i wierzę ,że się nie damy!

 2. Najwięcej infekcji w województwach najlepiej wyszczepionych.

 3. Zakażenia stwierdzone czym, testem co nie rozróżnia wirusów?

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas