Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wznowiono zapisy na egzaminy na prawo jazdy w Puławach. Ośrodek w Kraśniku wciąż zamknięty

Kandydaci na kierowców mogą już zapisywać się na egzaminy w Puławach. Decyzje, co do Kraśnika mają być podjęte w ciągu 2-3 dni. Wszystko jednak zależy od sytuacji zdrowotnej egzaminatorów.

Od dzisiaj Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie wznowił zapisy dla kandydatów na kierowców w oddziale w Puławach. W przyszłym tygodniu mają się też rozpocząć egzaminy. Od poniedziałku będą prowadzone zarówno egzaminy teoretyczne jak też praktyczne.

Wznowienie zapisów dotyczy jednak tylko ośrodka terenowego w Puławach. Oddział w Kraśniku w dalszym ciągu pozostaje zamknięty. Jednak jest nadzieja, że za kilka dni również w tych mieście kursanci będą już mogli mieć wyznaczane terminy egzaminów. Odpowiednie decyzje mają być podjęte w ciągu 2-3 dni. Wszystko jednak zależy od sytuacji zdrowotnej egzaminatorów.

Zapisy na egzaminy teoretyczne i praktyczne zostały wstrzymane w połowie listopada. Dotyczyło to zarówno Lublina, jak też Puław i Kraśnika. Jak nas poinformowano, przyczyną była znaczna absencja pracowników. Znaczna ich część, łącznie z dyrekcją ośrodka, przeszło na zwolnienia lekarskie związane z zachorowaniami na COVID-19. Z tego samego powodu odwoływane były też niektóre egzaminy. Pozostałe ośrodki egzaminowania w naszym regionie pracują normalnie.

(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Z kraju