Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszły z domu do szkoły, ale tam nie dotarły. Niemal dobę trwały poszukiwania nastolatek

Zakończyły się poszukiwania dwóch nastolatek, które wczoraj rano wyszły z domu do szkoły, ale do niej nie dotarły. W poszukiwania zaangażowani byli policjanci, strażacy, nauczyciele, znajomi zaginionych oraz mieszkańcy.

Wczoraj nasi Czytelnicy przekazali nam informację o zaginięciu dwóch nastolatek. Komunikat w tej sprawie opublikowała także na swoim profilu na Facebooku Bożena Morawska dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Michowie w powiecie lubartowskim.

Z informacji zamieszczonej w komunikacie wynikało, że dwie uczennice tamtejszej szkoły wyszły z domu do szkoły, jednak do niej nie dotarły. Jak ustaliliśmy, jedna z nastolatek miała wyłączony telefon, zaś druga, co jakiś czas uruchamiała telefon, a następnie go wyłączała.

12 i 13-latka ostatni raz widziane były około południa na drodze z Michowa do Baranowa. Wieczorem rodziny obu nastolatek zgłosiły zaginięcie na policję. W poszukiwania zaangażowali się oprócz policjantów, strażacy i mieszkańcy Michowa. Dzisiaj w godzinach porannych obie nastolatki zostały odnalezione, są całe i zdrowe. O fakcie tym we wtorek przed godziną 7 poinformowała Bożena Morawska, dyrektor Zespołu Szkół w Michowie. Trwa ustalanie okoliczności ich „zniknięcia”.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

12 komentarzy

 1. Młodość musi się wyszumieć.

  • Wpie..ol konkretny spuścić , to rozum i szare komóreczki też zaskoczą na swoje miejsce….

 2. Nieźle się bawią małolaty. A na pewno miały ze sobą komórki.

 3. Z tego co tu pisze nie wynika ze one zaginely ,tylko ze poszly sobie z wlasnej nie przymuszonej woli na wagary .A to zasadnicza różnica

 4. Ciekawe czy przyniosły do domu dodatkowe świeżo aktywowane komórki samodzielące się.

 5. lać pasem na gołe pośladki aż im się ta głupota wybije z zadu i trafi na swoje miejsce między uszami

  • Natury nie oszukasz. Znaczy, że wiosna idzie!

  • Wow… przemoc wobec dzieci? nieładnie… a gdzie tak czczone, nowoczesne bezstresowe wychowanie :)) Może wzięły sobie do serca podręczniki WHO i szeroko dostępne porady tęczowych latarników & najnormalniej w świecie starają się odkrywać w nieskrępowany otoczeniem sposób swoją seksualność? że o odkrywaniu płci społecznej nie wspomnę…. :))

 6. Jeżeli ktoś wie to proszę napisać imię i nazwiska tych dziewczynek

Z kraju

Polityka i społeczeństwo