Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

12-latek wybiegł zza samochodu. Dziecko zostało potrącone przez seata (zdjęcia)

Wczoraj w Zamościu doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem 12-latka. Dziecko zostało przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16 na ul. Krasnobrodzkiej w Zamościu, w rejonie skrzyżowania z ul. Poprzeczną. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dziecka.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie, że 32-latka kierująca pojazdem marki Seat potrąciła znajdującego się na jezdni 12-latka. Pieszy pojawił się tuż przed jej pojazdem wybiegając zza stojących na ul. Krasnobrodzkiej pojazdów, których kierowcy czekali przed skrzyżowaniem na możliwość wjazdu w ul. Młyńską.

Dziecko zostało przewiezione do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Kierująca seatem była trzeźwa. Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

12-latek wybiegł zza samochodu. Dziecko zostało potrącone przez seata (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

9 komentarzy

 1. szkoda kierującej

  • Ogromna tragedia. Lampa za 200 złotych rozbita.

  • Dlaczego szkoda? Jeżeli jechała prawidłowo, to jaka krzywda jej się stanie, poza tym, że będzie przesłuchana jako świadek kolizji/wypadku?

  • Przecież kierującej się nic nie stało – siedziała w pojeździe. Szkoda to dziecka, że wykroczenie które popełniło (za które odpowiadają opiekunowie) skończyło się obrażeniami i szpitalem, a nie tylko mandatem, albo pouczeniem.

   • Jakby ktoś nie wiedział o jakie wykroczenie chodzi, to jest to nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu pojazdowi poruszającemu się jezdnią, do czego pieszy jest zobowiązany podczas przechodzenia przez jednię poza przejściem dla pieszych.

 2. Dlatego tak ważne jest ograniczenie prędkości w zabudowanym. Gdyby ulicą leciał wściekły z czapeczką na łbie, to z dziecka nic by nie zostało.

 3. Franiu ,taka prośba od twojego fana ,skup się i wysil i pisz wszystko w jednym komentarzu ,bo gubię watek i nie moge się skupic na czytaniu ciebie ,jak mi ktoś inny w miedzyczasie pisze

 4. chociaż teraz dałeś radę ,pięć komentarzy pod rzad ,tak trzymaj

 5. franio a może ty artykuły zaczniesz pisać dla lublina po co masz pisać 5 komentarzy pod rząd. XD