Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszła bez pożegnania razem z kartą płatniczą. Wypłaciła niemal 3 tys. złotych

Policjanci z Białej Podlaskiej ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem na konto bankowe mieszkańca miasta. 43-latka podejrzana jest o wypłatę gotówki z konta znajomego skradzioną wcześniej kartą. Wykorzystać do tego miała stan nietrzeźwości pokrzywdzonego, który w efekcie stracił niemal 3 000 zł.

Bialscy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu ustalili, że 43-letnia mieszkanka miasta podejrzewana jest o kradzież karty i szereg włamań na konto bankowe swojego znajomego.

– Do zdarzenia dojść miało pod koniec lutego br., a wartość strat wyniosła niemal 3 tys. zł. W trakcie rozmowy z pokrzywdzonym policjanci ustalili, że amatorka cudzego mienia wykorzystała fakt upojenia mężczyzny podczas wspólnego spożywania alkoholu. Gdy zorientował się, że znajoma wyszła bez pożegnania…sprawdził, że razem z nią „zniknęła” należącej do niego karta – informuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Kiedy mężczyzna sprawdził stan konta bankowego okazało się, że gotówka została wypłacona podczas 8 wypłat bankomatowych.

– 43-latka została zatrzymana do wyjaśnienia. Wczoraj usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

PRZECZYTAJ

Jest akt oskarżenia przeciwko 11 osobom w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej przemycającej narkotyki (wideo, zdjęcia)

7 komentarzy

 1. Zapomniał się z nią rozliczyć za tarło to sobie sama wypłaciła 🤣

 2. Ale mu się trafiła agentka towarzyska* !!!

  * – słowo zastępcze prawnie dopuszczone do użytkowanie na 112. Oryginalne jest „be”.

 3. Cwaniaczek umówił się z nią na bara bara skonsumował spotkanie, uchlał się i okazało się że nie ma gotówki na zaplatę za usługę, to co miała zrobić? Obsłużyła się sama

 4. 10 lat, za kradzież, a 8 lat za zabójstwo na drodze

  • Mogł zapłacić zbliżeniowo przykładając kartę do łona.

   • Studętkom jezdem i myślem, że...

    Karta starego typu, lepiej działa na: „przeciągnij”, niż: „zbliż”.

 5. Lewaczek LoLo miły miękki chłopiec

  Widocznie czegoś się wstydzi, jak nie potrafi dy mać na trzeźwo.

Dodaj komentarz