690 680 960

Wyszedł z domu i zaginął, poszukiwała go rodzina. 28-latek trzeźwiał w policyjnej celi

Był poszukiwany od ubiegłego tygodnia, kiedy to wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Odnalazł się koło Kurowa, kiedy jadąc po pijanemu wpadł do rowu.

Odnalazł się Maciej W. z Garwolina, którego rodzina poszukiwała od czwartku 25 lipca. Tego dnia 28-latek wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Mężczyzna nie pojawił się w pracy, nie nawiązał też żadnego kontaktu z najbliższymi. Zrozpaczeni bliscy apelowali do internautów o każdy sygnał który doprowadzi do jego odnalezienia. Wiadomo było tylko tyle, że zaginiony może poruszać się samochodem osobowym marki SAAB na fińskich numerach rejestracyjnych.

Tymczasem mężczyzna odnalazł się w policyjnej celi. We wtorek w nocy policjanci z Kurowa otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Łąkoć porusza się najprawdopodobniej pijany kierowca. Jechał on całą szerokością jezdni, zjeżdżając na pobocze. Ostatecznie zakończył jazdę wpadając do rowu. Mężczyzna nie wiedział gdzie jest i trudno było nawiązać z nim logiczny kontakt. W samochodzie znajdowały się porozrzucane puszki i butelki po alkoholu.

Funkcjonariusze umieścili mężczyznę w celi do wytrzeźwienia. Okazało się, że jet to zaginiony 28-latek z Garwolina. Obecnie nie zostało ustalone, gdzie mężczyzna przebywał do czasu zatrzymania przez policjantów. Za kierowanie pojazdem po pijanemu grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas