Wyszedł z domu i zaginął, poszukiwała go rodzina. 28-latek trzeźwiał w policyjnej celi

Był poszukiwany od ubiegłego tygodnia, kiedy to wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Odnalazł się koło Kurowa, kiedy jadąc po pijanemu wpadł do rowu.

Odnalazł się Maciej W. z Garwolina, którego rodzina poszukiwała od czwartku 25 lipca. Tego dnia 28-latek wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Mężczyzna nie pojawił się w pracy, nie nawiązał też żadnego kontaktu z najbliższymi. Zrozpaczeni bliscy apelowali do internautów o każdy sygnał który doprowadzi do jego odnalezienia. Wiadomo było tylko tyle, że zaginiony może poruszać się samochodem osobowym marki SAAB na fińskich numerach rejestracyjnych.

Tymczasem mężczyzna odnalazł się w policyjnej celi. We wtorek w nocy policjanci z Kurowa otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Łąkoć porusza się najprawdopodobniej pijany kierowca. Jechał on całą szerokością jezdni, zjeżdżając na pobocze. Ostatecznie zakończył jazdę wpadając do rowu. Mężczyzna nie wiedział gdzie jest i trudno było nawiązać z nim logiczny kontakt. W samochodzie znajdowały się porozrzucane puszki i butelki po alkoholu.

Funkcjonariusze umieścili mężczyznę w celi do wytrzeźwienia. Okazało się, że jet to zaginiony 28-latek z Garwolina. Obecnie nie zostało ustalone, gdzie mężczyzna przebywał do czasu zatrzymania przez policjantów. Za kierowanie pojazdem po pijanemu grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności