690 680 960

Wysadzili bankomat, a przy okazji część Stokrotki. Samochód spalili w lesie (zdjęcia)

Huk był tak ogromny, że mieszkańcy sądzili, iż wybuchła bomba. Obecnie trwa poszukiwanie sprawców wysadzenia bankomatu.

W środę po godzinie 3 mieszkańców ul. Tatarakowej w Lublinie obudził ogromny huk. Jak się okazało, wybuchł znajdujący się przy sklepie Stokrotka bankomat. Osoby, które podeszły do okien sprawdzić, co się stało, dostrzegły tylko uciekających sprawców oraz ogrom zniszczeń. Siła wybuchu była tak ogromna, że zdemolowana została część sklepu.

Obecnie na miejscu pracują policyjni technicy oraz kryminalni. Elementy wysadzonego bankomatu znajdują się nawet kilkadziesiąt metrów od urządzenia. Huk wybuchu słychać było nawet w podlubelskiej gminie Konopnica. Trwa zabezpieczanie śladów oraz oczywiście poszukiwanie sprawców.

Jak ustaliliśmy, niedługo po zdarzeniu w jednym z lasów w pobliżu Lublina zauważono płonące auto. Wszystko wskazuje na to, że jest to pojazd, którym uciekli. Aby zatrzeć ślady, samochód podpalili.

Na chwilę obecną nie jest jeszcze znana suma skradzionej gotówki. Sklep Stokrotka pozostanie dzisiaj zamknięty.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Dariusz, Aro Cola, nadesłane mail)

56 komentarzy

 1. Rano zastałem zdemontowana klamkę i rozwalony zamek od kierowcy Audi A6 C6. Też mam stokrotkę w bankomatem na osiedlu. Czy te kropeczki się łączą?

 2. Nad ranem na Porębie usłyszałem huk wybuchu. myslałem że butla z gazem. Straz jechała dopiero po kilku minutach . przez chwilę pomyślałem że pewnie bankomat

 3. Huk był tak ogromny, że mieszkańcy sądzili, iż wybuchła bomba. Obecnie trwa poszukiwanie sprawców wysadzenia bankomatu. – No przecież to wybuchła bomba, bankomat sam nie wybuchł by ci co słyszeli mieli sądzić że bankomat wybuchł.

  • Ci, co słyszeli, dobrze sądzili. Tyle że nie wiedzieli, że tą bombą był właśnie bankomat, który, odpowiednio przygotowany, wybuchł😁

 4. Lubię takich złodziej jak z filmów z USA

 5. pierogi ruskie som pyszne

  prawda o inflacji jest taka że rzucasz dychę papierkowa na ziemię a powinieneś zbierać bilon za 10 sekund.

 6. wyborcy pisu którym się należy wszystko, przygotowani na nierządy pisu. trzeba skądś kasę wziąć. pisowcy drukują ile im trzeba to i ich wyborcy stwierdzili że sobie wezmą. przecież jak to beatka szydłowa powiedziała te pieniadze nam się należą.

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej