Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyrzucił śmieci, musiał je zabrać. Dostał 500 zł mandatu (zdjęcia)

Kilkaset złotych kosztowała bezmyślność przedstawiciela jednej z firm, który wyrzucił śmieci przy ul. Pliszczyńskiej. W odpadach strażnicy miejscy znaleźli dane adresowe i trafili do sprawcy tego czynu.

Na początku grudnia strażnicy miejscy natrafili na wysypisko odpadów przy ul. Pliszczyńskiej, na wysokości Zespołu Pałacowo-Parkowego. Pryzma odpadów wyglądała, jak pozostałość po rozbiórce domu.

Wśród odpadów strażnicy znaleźli dane adresowe. Okazało się, że wywóz odpadów po rozbiórce domu został zlecony firmie transportowej, której właściciel pozbył się ich w taki sposób.

Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i zobligowany do uprzątnięcia odpadów do dnia 16 grudnia. Podczas przeprowadzonej ponownej kontroli stwierdzono, że wszystkie odpady zostały uprzątnięte, a sprawca przedstawił potwierdzenie legalnego pozbycia się odpadów.

Wyrzucił śmieci, musiał je zabrać. Dostał 500 zł mandatu (zdjęcia)

(fot. SM Lublin)

19 komentarzy

 1. Szacowana podwyżka na przyszły rok w mojej gminie to 60%. Więc kara jest mniejsza niż roczne opłaty.

  • 500 to Misiewicz na obiad wydaje – paranoja.

   • Ośmiorniczki były droższe zakodowany cymbale

    • Tak, uj z Misiewiczami, bo ośmiormiczki. Przez dziesięć lat będzie ta sama gadka, że PiS może, bo PO kiedyś kradło, a PZPR jeszcze bardziej, więc cnotliwi patrioci mają prawo, chociaż zastrzegają na każdym kroku, że są nadludźmi.

 2. Zeżreć to wszystko powinien

 3. 500zł? ha ha ha
  dobrze takie rzeczy tylko w gównianenj polsce

 4. Mandat 500 zł to smieszny mandat